معرفی بهترین هندزفری بلوتوث جایگزین Sony WH1000XM3

معرفی بهترین هندزفری بلوتوث

معرفی بهترین هندزفری بلوتوث جایگزین Sony WH1000XM3

معرفی بهترین هندزفری بلوتوث : یکی از بهترین هدفون های بلوتوث و انتخاب شده توسط deFacto بوده که صدایی با کیفیت و میزان باتری مناسبی دارد اما اگر این هدفون در دسترس نبوده می تواند در ادامه با بهترین جایگزین های آن آشنا شوید.

معرفی بهترین هندزفری بلوتوث

هدفون Bose QC35 II

این هدفون ها برای داشتن راحتی فوق العاده و ویژگی آنتی نویز کنسلینگ یکی از بهترین هدفون های بلوتوث بوده که می توانید تهیه کنید. آن ها کوچک و کمجا بوده و به قدری راحت بوده که بدون کوچکترین مشکل می توانید به راحتی در تمامی طی روز از آنها استفاده کنید.  برای گوش دادن به موسیقی و تغییر میزان بلندی صدا می توان از دکمه های تعبیه شده بر روی هدفون استفاده نموده و نیز تماس های ورودی را پاسخ دهید. قیمت تعیین شده ی این هدفون 349 دلار می باشد.

 

 

 

 

 

معرفی بهترین هندزفری بلوتوث

هدفون مایکروسافت Surface

توسط این هدفون پیشرفته می توانید تماس برقرار نموده و از آنجایی که محصول شرکت مایکروسافت بوده می توانید از هوش مصنوعی کورتانا نیز استفاده کنید. این هدفون توسط USB-C شارژ شده و می توانید با پرداخت 339 دلار آن را تهیه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

هدفون B&O Beoplay H91

 

شرکت بنگ الفسن یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده ی لوازم صوتی بوده و مجهز به ویژگی های تغییر میزان نویز کنسلینگ ، اتصال دو دستگاه به یکدیگر و فیلتر صدای اطراف می باشد. یکی دیگر از ویژگی هایی که در این هدفون قرار داده شده این است که در صورت برداشتن آن از روی سر ، پخش موسیقی به صورت خودکار متوقف می گردد. قیمت این هدفون 345 دلار تعیین گردیده.

 

 

 

 

 

 

هدفون Sony WH-H900N

این هدفون کمی ارزان قیمت تر از نوع دیگر تولید شده توسط شرکت سونی بوده و دارای عمر باتری مشابه به مدل پیشرفته تر بوده و تفاوت آن در نداشتن Noise Cancelling بوده که البته می توانید به صورت نرم افزاری و دانلود برنامه ی Sony Connect App این ویژگی را به آنها اضافه کنید.

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.