گوشی اپل تاشو آخرین بازیگری که وارد صحنه‌ی گوشی‌های تاشو می‌شود

گوشی های تاشوی اپل چه موقع تولید خواهند شد

گوشی اپل تاشو

گوشی اپل تاشو

گوشی اپل تاشو : ماه آینده سامسونگ قابلیت پیش خرید گوشی Galaxy Fold را آغاز خواهد کرد و Huawei Mate X تابستان امسال عرضه خواهد شد. علاوه بر این غول‌های حوزه‌های تکنولوژی بسیاری از برندهای دیگر نیز به زودی گوشی‌های تاشوی خود را معرفی خواهند کرد؛ البته به جز یکی از آنها … اپل! می‌توانید باور کنید؟ شرکت کاپرتینو (بخشی از مجموعه‌ی سیلیکون ولی در کالیفرنیا) به نظر می‌رسد که هنوز قادر نیست دستگاهی با این ساختار ارائه دهد.

انتظار می‌رود که امسال گوشی‌های تاشوی فوق العاده‌ای از سوی سازندگان مختلف عرضه شود. در حال حاضر، توجه‌ها معطوف به بزرگترین آنهاست: گوشی Galaxy Fold سامسونگ نخستین دستگاهی است که منتشر خواهد شد و پس از آن به فاصله‌ی کوتاهی Huawei Mate X عرضه می‌شود.

با این حال، یکی از دستگاه‌هایی که انتظار می‌رود توجهات زیادی را به سوی خود جلب نماید گوشی RAZR flip موتورولا است؛ و این در حالی است که سایر برندها نیز مانند OPPO و TCL چندین طرح اولیه و کانسپت در MWC امسال معرفی نمودند.

گوشی اپل تاشو

با تمامی این اوصاف اپل تاکنون نتوانسته خود را به این قافله برساند. در ماه دسامبر، اداره‌ی تحقیقاتی کره‌ای CGS-CIMB گفت که اپل آخرین شرکتی خواهد بود که دستگاهی تاشو عرضه خواهد کرد و اضافه نمود که احتمالا تولید گوشی اپل تاشو دست کم تا سال 2020 اتفاق نخواهد افتاد. هنوز نمی‌دانیم که آیا این تحقیق به واقعیت خواهد پیوست یا خیر؛ مخصوصا به خاطر پیشرفت‌های اخیر: می‌دانیم که بخش Samsung Display سامسونگ نمونه‌های از صفحات تاشوی خود را برای اپل و گوگل فرستاده است.

علاوه بر همه‌ی اینها ممکن است اپل یکی از آخرین شرکت‌هایی باشد که قادر به تولید گوشی‌های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی جدید 5G است. علی رغم بسیاری از رقیبانش از جمله، سامسونگ، هواوی، ال جی، موتورولا و ئوپو که فرصت عرضه‌ی چندین دستگاه 5G به بازار را خواهند داشت به احتمال خیلی زیاد نخستین گوشی آیفون با قابلیت 5G تا سال بعد نیز عرضه نخواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.