آموزش ساختن اپل آیدی رایگان | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

آموزش ساختن اپل آیدی رایگان

آموزش ساختن اپل آیدی رایگان

ساختن اپل آیدی رایگان پیش نیاز استفاده از سرویس های اپل می باشد. اگر می خواهید بر روی iTunes موزیک بخرید، از اپ استور برنامه دانلود کنید و یا از iCloud استفاده کنید، باید اپل آی دی داشته باشید.

علت پاك نشدن برنامه در ايفون و نحوه پاک کردن آنها

چطور بفهمیم گوشی هک شده ؟

مشکل اپل ایدی بعد از ریستور

چند سال پیش، ربط دادن یک کارت اعتباری به یک اپل آی دی اجباری بود. اما اپل کمی تغییر موضع داد و مجوز ساخت اپل آی دی بدون کارت اعتباری را صادر کرد.

توجه داشته باشید که اگر اپل آی دی شما به یک کارت اعتباری ربط داده نشده باشد، فرآیند خریدهای شما تکمیل نمی شود اما می توانید برنامه های رایگان را دانلود کنید.

گام های زیر بر روی یک آیفون آزمایش شده، اما اگر می خواهید این کار را بر روی آیپد، آیپاد و آیتونز انجام دهید، مشکلی پیش نخواهد آمد.

اطمینان حاصل کنید وارد حساب کاربری اپل نشده باشید. اگر شده اید، خارج کنید.

به اپ استور بروید و هر برنامه ی رایگانی را که می خواهید، پیدا کنید. مهم نیست چه برنامه ای باشد، هر برنامه ی رایگانی دیدید، انتخابش کنید.

بر روی دکمه ی Free ضربه بزنید. دکمه ی Install پدیدار خواهد شد. بر روی آن ضربه بزنید تا دانلود آغاز شود. در این مرحله، اپ استور از شما میخواهد وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید بسازید. گزینه ی Create New Apple ID را انتخاب کنید.

ساختن اپل آیدی رایگان
ساختن اپل آیدی رایگان

کشور خود را انتخاب کنید و بر روی  Next ضربه بزنید.

دو بار بر روی Agree ضربه بزنید تا مقررات و شرایط را تایید کنید. اگر 7 ساعت زمان خالی دارید می توانید اول مقررات را مطالعه کنید، سپس با آن موافقت کنید.

اطلاعات لازم را وارد کنید تا حساب کاربری بسازید. این اطلاعات شامل آدرس ایمیل، رمز عبور، تاریخ تولد و چند سوال امنیتی می شود. بر روی Next ضربه بزنید. از ایمیلی استفاده کنید که تا به حال برای ساختن اپل آی دی از آن استفاده نشده است. اگر لازم بود، ایمیل بسازید.

 

در صفحه ی صورتحساب گزینه ی None را انتخاب کنید و آدرس خود را وارد کنید.

اپل یک ایمیل تایید برای شما می فرستد. ایمیل های خود را بررسی کنید و بر روی Verify کلیک کنید. سپس با حساب کاربری جدید و رمزعبور جدید وارد شوید.

در آخر به اپ استور برگردید و با حساب کاربری که ساختید وارد شوید.

ساختن اپل آیدی رایگان
ساختن اپل آیدی رایگان

حالا می توانید هر نوع محتوای رایگان را از اپل دانلود کنید. اگر بخواهید برنامه ی پرداختی نصب کنید، اپل از شما میخواهد اطلاعات مالی خود را بروزرسانی کنید و یک کارت اعتباری تعریف کنید.

منبع idownloadblog

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.