آپدیت اندروید گوشی شیائومی می 6 ارائه شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

آپدیت اندروید گوشی شیائومی می 6 ارائه شد

آپدیت اندروید گوشی شیائومی می 6 : ماه گذشته شیائومی لیستی از گوشی هایی که قرار است به زودی اندروید 9 را دریافت کنند را منتشر نمود که گوشی Mi 6 نیز در آن لیست قرار داشت و در توضیحات آن گفته شده بود که این گوشی در نیمه ی دوم سال 2019 آپدیت اندروید 9 Beta را دریافت خواهد نمود.

جالب اینجاست که آپدیت اندروید گوشی شیائومی می 6 هم اکنون در حال انتشار بوده و این شرکت برنامه ی ارائه شده ی خود را رعایت نکرده. البته توجه داشته باشید که این یک نسخه ی بتا بوده و در صورتی که اطلاعات زیادی را بر روی گوشی خود ذخیره کرده اید از دریافت آن اجتناب کنید. زیرا این احتمال وجود دارد که برنامه های قرار گرفته در این گوشی دچار مشکل شده و اطلاعات خود را از دست بدهید.

آپدیت اندروید گوشی شیائومی می 6

استفاده از آن برای عموم و کسانی که خیلی وارد به سیستم عامل اندروید و استفاده از آن نیستند توصیه نمی شود ، اما خبر خوب این است که شیائومی در حال طراحی نسخه ی کامل اندروید 9 مخصوص Mi 6 بوده و به نظر می رسد که به زودی مخصوص این گوشی منتشر شود. البته پس از دریافت این آپدیت انتظار ایجاد تفاوت های ظاهری زیادی را نداشته باشید زیرا شیائومی به طور معمول توسط پوسته ی نرم افزاری MIUI ویژگی های ظاهری اضافه شده را به نسخه ی پیشین برگردانده و یا آن ها را ساده تر می کند.

حجم این آپدیت 1.5 گیگابایت بوده و پس از دریافت پوسته ی اندرویدی گوشی شما را به MIUI 10 9.4 .22 ارتقا خواهد داد. باری دیگر تکرار میکنیم که این نسخه ی ارائه شده Beta بوده و با کاستی هایی ارائه شده و بر اساس گزارشاتی که از وب سایت XDA بدست رسیده برخی از گوشی ها پس از دریافت آن قادر با بالا آمدن نبوده و تمامی اطلاعاتشان پاک شده ، پس از ریسک بی جهت پرهیز کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.