Ultimate magazine theme for WordPress.

آپدیت ردمی نوت 7 پرو و اضافه شدن پشتیبانی از Fortnite

آپدیت ردمی نوت 7 پرو

شرکت شیائومی پس از سرزنش شدن توسط شرکت زیر مجموعه یعنی Redmi ، چند هفته ی پیش تصمیم گرفت تا پشتیبانی از بازی فورت نایت را به گوشی میان رده ی خود ردمی نوت 7 پرو اضافه کند.

اکنون می توان گفت که شیائومی بر سر حرف خود مانده و در جدیدترین آپدیت گوشی ردمی نوت 7 پرو که با کد v10.2.10.0 ارائه شده در کار اضافه نمودن دیگر ویژگی ها ، پشتیبانی از بازی Fortnite را نیز به آن اضافه نموده.

ردمی نوت 7 در ماه نخست فروش

در بسیاری از وب سایت ها این پشتیبانی به صورت عملی مورد ارزیابی قرار گرفته. نکته ی مثبت این بوده که در حین نصب بازی می توانید آن را به صورت همزمان آپدیت کنید تا بدون اتلاف وقت پس از اتمام نصب ، به بازی وارد شوید. اما مساله ای که بسیاری در همان ابتدای بازی متوجه آن شده اند عملکرد ضعیف بازی بوده پیش از نصب آپدیت مخصوص سیستم عامل بوده که حتی پس از نصب آپدیت جدید تغییر خاصی نیافته و بازی با ضعیف ترین گرافیک و با کمتر از 20 فریم در ثانیه اجرا شده که هیچ کسی دلش نمی خواهد با این گرافیک بازی کند. این نشان می دهد که شیائومی به صورت کاملا ناشیانه پشتیبانی از فورت نایت را به این گوشی اضافه کرده هرچند شرکت طراح بازی نیز باید با آپدیتی کار اجرای بازی را با سخت افزار متوسط امکان پذیر کند.

منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.