آپدیت سیستم عامل اس او اس 13 و افزوده شدن یک ویژگی جدید به آن | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

آپدیت سیستم عامل اس او اس 13 و افزوده شدن یک ویژگی جدید به آن

آپدیت سیستم عامل اس او اس 13

آپدیت سیستم عامل اس او اس 13 دارای ویژگی های متعددی در رابطه با حفظ حقوق کاربر بوده که یکی از آنها محدود کردن دنبال شدن کاربر توسط اپلیکیشن های مختلف می باشد. در این سیستم عامل با توجه به گزارشی که در وب سایت 9to5Mac گفته شده زمانی که شما به یک اپلیکیشن اجازه ی دنبال کردن شما را می دهید مکان هایی که اپلیکیشن شما را دنبال نموده بر روی یک نقشه به نشان می دهد.

تصویری که در پایین مشاهده می کنید ، اپلیکیشن های Tesla و App Store را داده که در چه مکان هایی شما را دنبال نموده اند.

شرکت اپل در این مورد اعلام نموده زمانی که یک اپلیکیشن برای مدت زمان طولانی شما را تعقیب کند این پیام به صورت pop-up مکان هایی که یک اپلیکیشن شما را دنبال نموده به صورتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید به نمایش می گذارد. البته می توانید تنظیمات آن را عوض کرده و از گوشی بخواهید که تنها زمانی که از آن در حال استفاده هستید این pop-up را به نمایش گذاشته تا برای شما مزاحمت بوجود نیاورد. علاوه اینکه این امکان را خواهید داشت تا اجازه دهید برنامه شما را تعقیب نموده و توسط سیستم عامل زیر نظر گرفته نشود. حتی می توانید تعیین کنید که این ویژگی در ماه یک مرتبه مکان هایی که تعقیب شده اید را به نمایش بگذارد.

ای او اس 13 چه ویژگی هایی دارد ؟

آپدیت IOS 13 گوشی های آیفون 6S پشتیبانی خواهد کرد

شرکت اپل به این دلیل این ویژگی را به آپدیت سیستم عامل اس او اس 13 اضافه نموده که بسیاری از کاربران از اینکه به صورت مخفیانه دنبال شوند بیزار بوده و نمی خواهند بدون دانستن اینکه در حال تعقیب شدن هستند کاری را به انجام برسانند. این ویژگی اطلاعات را که چه برنامه ای برای چه مدت زمانی شما را تعقیب کرده را در اختیار شما قرار داده تا در صورت لزوم ویژگی تعقیب آن را غیر فعال کنید.

منبع thenextweb

نظرات بسته شده است.