آپدیت فریمور دوربین کانن و سونی هم اکنون ارائه شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

آپدیت فریمور دوربین کانن و سونی هم اکنون ارائه شد

آپدیت فریمور دوربین کانن و سونی

آپدیت فریمور دوربین کانن و سونی جهت فوکوس بهتر در Sony A6000 ؛ و در Canon رفع مشکلات لنزهای 400mm / 600mm

مدتهاست که از ارائه رسمی آخرین آپدیت فریمور دوربین کانن و سونی ، که آخرین های آن ها در ماه ژانویه گذشته ، صورت گرفته بود می گذرد اما این هفته ، سه بروزرسانی عرضه شده است: یکی از طرف شرکت سونی و دو آپدیت از کانن. (و البته این آخری هنوز در دسترس نیست و فقط در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد).
اما آپدیت جدید شامل چه چیزهایی است ؟
دوربین A6000 بدون آینه سونی سیستم فوکوس اتوماتیک خود را در نسخه 3.21 به روز رسانی کرده است که موجب بهبود آن گردیده و این بروزرسانی در حال حاضر برای کاربران ویندوز و MacOS در دسترس و دیگر هیچ تغییری در این نسخه ایجاد نشده است. و اما در خصوص کانن، این شرکت سیستم جدیدی را برای لنز EF 400mm f / 2.8L IS III USM و EF 600mm f / 4L IS III USM در نظر گرفته که سبب رفع حالت flicker (حالت ناخوشایندی که در تصاویر خصوصا متحرک دیده می شود) و ارتقای آن ها گردیده. البته این به روز رسانی ها هنوز در دسترس نیست ولی هدف از ارائه آن ها رفع حالت flickr دراستفاده از این لنز ها در حدود 30 مدل مختلف از دوربین Canon EOS می باشد و در واقع شامل آنهاییست که در سری دوربین های 1D کانن قرار دارند. و تمام این ها این هفته ارائه خواهد گردید .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر مربوط به به روز رسانی کانن در مرحله بعدی، همین اخبار را دنبال کنید و به طور حتم بایگانی های وب سایت را به روز نگاه خواهیم داشت.

نظرات بسته شده است.