Ultimate magazine theme for WordPress.

آپدیت iOS 13 گوشی های آیفون 6S پشتیبانی خواهد کرد

آپدیت iOS 13 گوشی های آیفون 6S پشتیبانی خواهد کرد

آپدیت iOS 13 : یکی از امتیازاتی که کاربران اپل و آیفون نسبت به کاربران دیگر برندها دارند ، پشتیبانی نرم افزاری می باشد. این شرکت حتی قدیمی ترین گوشی های خود را پشتیبانی نرم افزاری نموده و گاه گاه برای آنها آپدیت هایی را ارائه میکند. اما وب سایتی اعلام نموده که این شرکت قصد تغییر در سیستم ارائه ی پشتیبانی دارد. در گزارشی اعلام شده که اپل می خواهد ارائه ی iOS 13 و پشتیبانی از آن را برای دستگاه های قدیمی خود متوقف خواهد کند.

این خبر پس از افت شدید فروش گوشی ها و محصولات جدید این شرکت اعلام گردیده. پشتیبانی از دستگاه های قدیمی و ارائه ی جدیدترین آپدیت ها موجب میشد که کاربران حس کنند گوشی جدید تهیه نموده و نیاز به تهیه ی یک گوشی جدید نداشته باشند. اخبار افت شدید فروش محصولات جدید و توقف ارائه ی آپدیت iOS 13 به صورت مستقیم با یکدیگر در ارتباط بوده و به هیچ عنوان تصادفی نمی باشند.

لیست آیفون هایی که آپدیت iOS 13 را دریافت نمی کنند

جدا از گوشی های جدید شرکت اپل ، گوشی هایی که در ادامه به آنها اشاره می گردد ، پشتیبانی های تازه ی این شرکت را دریافت نخواهند نمود :

آیفون ها :

آیفون 6s
آیفون 6s Plus
آیفون 6
آیفون 6 Plus
آیفون SE
آیفون 5s

آیپدها :

آیپد مینی 2
آیپد مینی 3
آیپد مینی 4
آیپد ایر
آیپد ایر 2

آیپاد :

آیپاد تاچ نسل هشتم

برخی عدم ارائه ی این آپدیت را بروز بودن بسیاری از دستگاه و عدم نیاز کاربران به تهیه ی دستگاه ها و محصولات جدید این شرکت عنوان کرده اند. البته امکان دارد نداشتن سخت افزار مناسب برای پشتیبانی از آپدیت جدید ، مانع دریافت آپدیت گوشیهای قدیمی شده باشد. اپل قصد دارد آپدیت iOS 13 را در ماه های آینده برای گوشی ها و دیگر محصولات خود ارائه کند. ویژگی هایی که بر روی این سیستم عامل جدید قرار خواهند گرفت مناسب استفاده بر روی محصولات جدید این شرکت بوده و این می تواند دلیل دیگر عدم ارائه ی آن برای مدل های قدیمی تر باشد.

اپل تنها شرکتی بوده که آپدیت ها را برای گوشی های قدیمی خود نیز ارائه نموده. سیستم عامل iOS 12 در سال گذشته مخصوص گوشی آیفون 5s که شش سال پیش آغاز به فروش شد ، ارائه گردید. این مساله می تواند برای کسانی که یک گوشی آیفون مدل قدیمی را به تازگی خریداری نموده اند بدترین خبر باشد. اما در آخر این تصمیم اپل می تواند موجب افزایش فروش گوشی ها و محصولات جدید این شرکت شود.

ارسال یک پاسخ