آیفون جدید 2020 همه توجهات را به سوی خودش جلب کرده است | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

آیفون جدید 2020 همه توجهات را به سوی خودش جلب کرده است

آیفون جدید 2020 همه توجهات را به سوی خودش جلب کرده است

در این مطلب به ویژگی هایی اشاره می کنیم که می تواند آیفون جدید 2020 را به پرفروش ترین گوشی اپل تبدیل کند. شایعات حذف تاچ سه بعدی از آیفون 11 همچنان منتشر می شوند. بر اساس یک گزارش جدید از DigiTimes، تولیدکنندگان قطعات لمسی به آن دلیل که امسال اپل به قطعات ارزان قیمت تر گرایش پیدا کرده، ضرر بزرگی را متحمل شدند.
این خبر ادعای مینگ چی کو، تحلیلگر قدیمی اپل را مبنی بر حذف این قابلیت تایید می کند. از ورژن بتای iOS 13 می توان فهمید که این قابلیت به تاچ لامسه ای مثل همانی که در iPhone XR وجود دارد، تغییر پیدا می کند.
آیفون 2020 از حالا دارد گوی رقابت را می رباید. تنها دو ماه دیگر به عرضه ی مدل بعدی آیفون باقی مانده اما بازار شایعات مدل بعد از آن داغ تر است. گفته می شود آیفون جدید 2020 در سه اندازه به بازار می آید: اندازه ی 5.4 اینچی که جایگزین مدل 5.8 اینچی می شود، 6.1 اینچی مثل XR و مدل مکس 6.7 اینچی. هر سه گوشی دارای صفحه نمایش OLED خواهند بود.
بر اساس گزارش حاضر، حداقل دو مدل از این سه مدل مجهز به 5G هستند. این به آن معناست که ورژن 6.1 اینچی در دو ورژن 5G و غیر 5G عرضه خواهد شد. ورژن غیر 5G قطعاً ارزان تر خواهد بود. این تحلیلگر ادعا کرده که آیفون 2020 دارای دوربینی است که از قابلیت 3D-mapping برخوردار خواهد بود، کارکرد این قابلیت مشابه کارکرد حسگر تشخیص عمق در دوربین سلفی کنونی آیفون است. قابلیت های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی نیز نسبت به الان پیشرفت زیادی می کنند. مینگ چی کو همچنین عنوان کرده که اپل ردپای دوربین TrueDepth را در آیفون جدید 2020 کم رنگ تر کرده است و با روزنه ی کوچکتری مواجه هستیم. تمام این قابلیت های جدید در کنار 5G یک جهش بزرگ در فروش آیفون ایجاد می کند.
جدا از این، اپل با عرضه ی نسل دوم ایرپادز در ماه مارس همه ی امیدها را برای به بازار آمدن مدل جدیدتر در همین سال از بین برد. اما این امید در هفته ی جاری دوباره به دل های علاقه مندان برگشت. بر اساس گفته های یک تحلیلگر به نام دنیل ایوز، اپل تا پایان سال جاری نسل سوم ایرپادز خودش را عرضه خواهد کرد. در این گزارش آمده که طراحی ایرپادز جدید متفاوت است. همچنین رنگ بندی جدید، قابلیت حذف صداهای مزاحم و مقاومت به آب به ایرپادز افزوده می شود. ایرپادهای کنونی در مورد مقاومت به آب امتحانشان را پس داده اند.
اپل در این هفته خبرهای خوب و بد دیگری نیز منتشر کرد. خبر بد این بود که اپل دیگر مک بوک 12 اینچی و مک بوک ایر 999 دلاری نمی فروشد. خبر خوب اینست که اپل مک بوک ایر 2018 را با صفحه نمایش True Tone بازسازی کرده و قیمت را به 1099 دلار کاهش داده است. اپل همچنین مک بوک پروی 13 اینچی را با پردازشگر جدید چهار هسته ای نسل هشتم نوسازی کرده است. تراشه ی امنیتی T2 و صفحه ی لمسی و احراز هویت لمسی به این لپ تاپ اضافه شده است.

گوشی IPhone 12 هم بزرگتر از قبل و هم کوچکتر!

گوشی آیفون 2020

منبع cnet

نظرات بسته شده است.