اتصال هارد اکسترنال به تلویزیون ال جی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اتصال هارد اکسترنال به تلویزیون ال جی

اتصال هارد اکسترنال به تلویزیون ال جی

اتصال هارد اکسترنال به تلویزیون ال جی ، امکان تماشای محتوای ذخیره شده را بر روی تلویزیون فراهم می کند. به این ترتیب می توانید فیلم ببینید، موزیک گوش کنید و عکس هایتان را نگاه کنید. همچنین می توانید برنامه ها را از DTT دانلود کنید و از ضبط خودکار Time Machine بهره ببرید.

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

اگر از این قابلیت به درستی استفاده نشود، امکان آسیب دیدن هارد درایو وجود دارد، توصیه می شود قبل از استفاده از هارد درایو از آن بک آپ بگیرید. مسئولیت پاک شدن داده های هارد اکسترنال به عمده ی مصرف کننده است و ال جی هیچ مسئولیتی قبول نمی کند.

برخی از درایوهای USB سازگار نیستند و یا به درستی کار نمی کنند. برای مثال درایورهایی که شناسایی خودکار دارند. از سیم های رابط برای بلند تر کردن سیم USB استفاده نکنید؛ در این صورت هارد اکسترنال به خوبی کار نمی کند. از هاردهای اکسترنالی استفاده کنید که کمتر از 500 میلی آمپر نیرو مصرف کنند، اگر میزان مصرف هارد بیش از این باشد تلویزیون نمی تواند نیروی لازمه را تامین کند. برای استفاده ی هارد اکسترنال در کنار تلویزیون، هارد اکسترنال کوچک 2.5 اینچی بدون نیاز به دریافت انرژی اضافی توصیه می شود. در این صورت وقتی تلویزیون را خاموش می کنید، هارد اکسترنال هم خاموش می شود . اگر از هارد اکسترنال های بزرگتر استفاده کنید، به یک منبع انرژی مضاعف نیاز دارید.

تلویزیون های ال جی دو نوع سیستم عامل دارند:

WebOS، که در سال 2014 عرضه شد و اکثر تلویزیون های ال جی به آن مجهز هستند.

Netcast که سیستم قدیمی تری است اما هنوز در برخی از مدل ها استفاده می شود.

بسته به نوع سیستم عامل تلویزیون، هارد اکسترنال باید فرمت شود:

هارد اکسترنال ها باید از طریق کامپیوتر ویندوزی به سیستم فایل FAT32 یا NTFS فرمت شوند. ترجیحاً از هارد اکسترنال هایی با گنجایش 2 ترابایت استفاده کنید.

در ورژن هایی که به سیستم عامل  Netcast مجهز هستند، اگر بخواهید ویدیو ضبط کنید ابتدا باید مقدماتش را فراهم کنید. وارد قابلیت Time Machine شوید و Start Device را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید این کار تمام داده های دیسک را پاک می کند و ؟آن را فرمت می کند. می توان از هاردهایی با گنجایش 40 گیگابایت تا 2 ترابایت استفاده نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.