ارزان ترین گوشی سامسونگ کدام گوشی است | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ارزان ترین گوشی سامسونگ کدام گوشی است

ارزان ترین گوشی سامسونگ کدام گوشی است

سامسونگ به خاطر گوشی های سری S و Note بسیار خوشنام است اما این کمپانی تلاش می کند تا در بازه های مختلف قیمتی گوشی تولید کند. اگر بودجه ی لازم برای خرید گوشی های پرچم دار را ندارید، نگران نباشید، گوشی های خوب و ارزان قیمت تر سامسونگ هم در دسترس هستند ما در این قسمت چند تا از ارزان ترین گوشی سامسونگ را به شما معرفی می کنیم .

سریعترین ماشین جهان رکورد سرعت را جابجا کرد

بیشترین فالوور اینستاگرام متعلق به کیست ؟ معرفی 5 نفر اول

Galaxy M30

Galaxy M30 تقریباً ارزان ترین گوشی سامسونگ است و زیر 250 دلار قیمت دارد. این گوشی دارای ویژگی های میان رده است. با خرید این گوشی از صفحه نمایش زیبا، نرم افزار روان و دوربین قوی برخوردار می شوید. علت فروش زیاد این گوشی باتری حجیم و کم مصرف بودن آن است.

Galaxy A30

عکس
گوشی A30 اشتراکات زیادی با M30 دارد. هر دو گوشی دارای صفحه نمایش، دوربین سلفی و پردازشگر یکسان هستند. Galaxy A30 از برخی جهات شبیه به گوشی های مقرون به صرفه است. سامسونگ در این گوشی از دوربین دوگانه استفاده کرده است. میزان رم و حافظه کمتر است و باتری آن حجم کمتری دارد. M30 گزینه ی بهتری است اما کمی گران تر است. اگر دنبال گوشی زیر 200 دلار می گردید، A30 برای شما مناسب است.

Galaxy A20

این گوشی ویژگی بیشتری از A30 و M30 ندارد. رزولوشن صفحه نمایش پایین تر است، پردازشگر آن کمی ضعیف تر است و دوربینش به پای آن دو نمی رسد.

 

Galaxy A10

این گوشی ویژگی خاصی ندارد اما مایوس کننده هم نیست. این گوشی هر چه که یک تلفن هوشمند باید داشته باشد را دارد: صفحه نمایش خوب، عملکرد خوب، دوربی قابل قبول و دوام باتری مناسب. این گوشی ارزان ترین تلفن این شرکت در حال حاضر است.

Galaxy A10e

A10e از صفحه نمایش کوچکتر و دوربین ابتدایی تری برخوردار است و باتری کوچک تری هم دارد.
مدل های ذکر شده، ارزان ترین گوشی های سامسونگ هستند و با پرداخت پول کم می توانید از ویژگی های زیادی برخوردار شوید.

منبع androidauthority

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.