Ultimate magazine theme for WordPress.

ارز مجازی دانشگاه MIT با کارایی 99 درصد بهتر نسبت به بیت کوین

ارز مجازی دانشگاه MIT با کارایی 99 درصد بهتر نسبت به بیت کوین

محققین دانشگاه MIT ارز مجازی را طراحی نموده اند که عضویت در آن نیاز به اطلاعاتی کمتر داشته و بسیار آسان تر از دیگر ارزهای مجازی شناخته شده می توان انتقالات مالی را به انجام رساند. ارز مجازی شناخته شده ی بیت کوین Bitcoin نوعی شبکه بوده که به حالت بلاک چین به یکدیگر متصل شده که هر کدام حاوی اطلاعات کاربری و مالی می باشند.

جهت عضویت در شبکه های ارز مجازی باید صدها اطلاعات تراکنشی مختلف متعلق به اشخاص و شرکت های مختلف را از بلاک های گوناگون دانلود نموده و سپس از اطلاعات دریافت شده جهت انجام و تایید تراکنش ها استفاده کنید. این کار باعث دیر انجام شدن انتقال می گردد.

ارز رمز جدید طراحی شده توسط محققین Vault نام داشته و شما جهت استفاده و عضویت تنها باید میزان کمی از اطلاعات را دانلود کنید. تکنیک انجام تراکنش این سیستم از اطلاعات اولیه ی شما جهت تایید انتقال ها کمک گرفته و تنها به یک دهم زمان مصرف شده توسط بیت کوین نیاز دارد. این سیستم حساب های خالی و غیر فعال را نیز پس از زمانی معین پاک نموده تا از حجم کاذب سرور کاسته شود.

در زمان استفاده ی آزمایشی از این ارز مجازی ، به 99 درصد پهنای باند کمتر نسبت به بیت کوین و 90 درصد کمتر از Ethereum نیاز بوده که کمترین میزان پهنای باندی بوده که تاکنون جهت استفاده از ارز رمز مطرح گردیده. امنیت تراکنش های انجام شده توسط Vault بسیار بالا بوده و کمترین ریسکی در انتقالات وجود ندارد. این سیستم ارز مجازی بر روی شبکه ی Algorand که بسیار امن و بدون مرکز است طراحی و قرار داده شده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.