اسپیکر جی بی ال Stage A130 ; جدید و کوچک | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اسپیکر جی بی ال Stage A130 ; جدید و کوچک

اسپیکر جی بی ال Stage A130

شرکت JBL هفته ی گذشته از اسپیکرهای سایز کوچک خود با نام اسپیکر جی بی ال Stage A130 رونمایی نمود و در تستی از آنها گرفته شد ، این اسپیکر با سربلندی از تک تک آنها خارج شد ، اما اکنون این شرکت محصول تازه ی خود یعنی اسپیکر Stage A130 را که سایز آن به مراتب کوچکتر از A170 بوده را رونمایی کرده. هر دو اسپیکر مجهز به بلندگوهای 1 اینچی آلومینیومی بوده و قابلیت بالایی در پخش صدا با شفافیت بالا دارند و در حالی که اسپیکر A170 مجهز به دو ووفر 5.25 اینچی پلی سلولزی بوده ، مدل A130 تنها مجهز به یک ووفر می باشد. قد اسپیکر تازه تنها 12.5 اینچ بوده و مجهز به مقاومت 6 اهمی می باشد.

در اطراف اسپیکر اصلی هیچگونه حاشیه ی خاصی وجود ندارد اما ساخت و طراحی کلی آن مناسب می باشد. در پشت آن نیز یک بست سوپاپ مانند و کابل اتصال ضخیم قرار گرفته. شرکت تولید کننده این اسپیکرها را به صورت دو عدد و یا Pair در وب سایت خود 250 دلار قیمت گذاری نموده. سری Stage شرکت JBL در سه مدل ارائه شده که شامل قیمت های A170 با 250 دلار ، A180 با 280 دلار ، A190 با 360 دلار و کوچکترین سایز A120 با 160 دلار به صورت Pair در وب سایت این شرکت در حال فروش می باشند.

تست عملکرد اسپیکر جی بی ال Stage A130

صدایی که اسپیکر Stage A130 تولید می کند دقیقا صداییست که از یک اسپیکر JBL انتظار دارید و به هیچ عنوان ضعیف و یا کم عمق نیست. به راحتی توسط آن می توانید به صدای بلند به موسیقی گوش داده و از قدرت بالای صدای آن لذت ببرید. البته خب نباید از آنها انتظار داشته باشید صدایی مشابه با A170 داشته باشند زیرا هر قدر فضای بیشتر باشد صدای اسپیکر نیز قوی تر خواهد بود ، پس منطق حکم می کند که اسپیکر های برجی A170 صدایی قوی تر داشته باشند.

اسپیکرهای A130 عمق صدایی متوسط داشته و صدایی که تولید می کنند از شفافیت بالایی برخوردار است. اگر بتوانید بودجه ی خود را دو برابر کرده و اسپیکر A170 را تهیه کنید انتخاب مناسب تری خواهید داشت. اما اگر نمی خواهید هزینه ی بیشتری کنید ، اسپیکرهای A130 کیفیت بالایی داشته و بسیار کوچک بوده و جای کمی را اشغال می کنند. پیشنهاد ما این است که اگر یک آمپلی فایر دارید اسپیکر A130 را به آن متصل نموده تا از گوشی دادن به صدای عمیق آن لذت ببرید. شاید در آغاز استفاده از این اسپیکر فکر کنید که صدای چندان قدرتمندی ندارند اما اگر تقویت کننده و یا اپلیکیشن های تقویت صدا استفاده کنید ، کیفیت بالا و صدای قدرتمند آن می تواند شما را شگفت زده کند. اگر می خواهید به تازگی به دنیای اسپیکرهای JBL وارد شوید بی تردید اسپیکر A130 می تواند انتخابی مناسب باشد.

به این اسپیکرهای کوچک که JBL آنها را به تازگی تولید کرده در اصطلاح اسپیکرهای کتابخانه ای گفته می شود و صدای Stage A130 در مقایسه با دیگر اسپیکرهای کتابخانه ای تا به حال تولید شده قوی تر می باشد. حتی این امکان را خواهید داشت که آنها را به کامپیوتر متصل کرده و به بازی پرداخته و یا از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید. در تست انجام شده بر روی این اسپیکرها موسیقی هایی با سبک های کلاسیک ، راک و جاز پخش شده که حتی با بلندترین میزان صدا کمترین لرزشی در صدای آن شینده نشده که امتیازی بزرگ برای این اسپیکرهای مقرون به صرفه است.

اسپیکر بوز و اضافه شدن پشتیبانی از Airplay 2

اسپیکر هارمن کاردن و اسپیکر بوز بازار اسپیکرهای بلوتوث را قبضه خواهند نمود

منبع cnet

نظرات بسته شده است.