اسپیکر هارمن کاردن و اسپیکر بوز بازار اسپیکرهای بلوتوث را قبضه خواهند نمود | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اسپیکر هارمن کاردن و اسپیکر بوز بازار اسپیکرهای بلوتوث را قبضه خواهند نمود

اسپیکر هارمن کاردن و اسپیکر بوز

اسپیکر هارمن کاردن : در آخرین تحقیق انجام شده توسط QY Market با عنوان تحقیق در مورد اسپیکرهای بلوتوث 2019 الی 2025 عناوین برترین شرکت های فعالیت کننده در این زمینه با ذکر میزان درآمد و رشد پیش بینی شده ی سالیانه ی آن ها مطرح شده. در این تحقیق میزان رشد سالیانه ی درصدی این شرکت ها اعلام شده تا کاربران و مشتریان بتوانند با مطالعه ی آن انتخابی مناسب تر داشته باشند.

میزان منابع مالی و فیزیکی مورد نیاز شرکت ها برای تولید محصولات آینده نیز برآورد شده. این اطلاعات نشان می دهند که کدام شرکت ها می توانند حضوری پر رنگ تر را در بازار اسپیکرهای بلوتوث در آینده داشته باشند. این شرکت ها نیازها و ویژگی ها را برای جذب مخاطبین بیشتر تشخیص داده و برنامه سال های آینده ی خود را طراحی نموده اند.

در قسمتی از این تحقیق شاخص ها به محصول ، نوع کاربری و پتانسیل بازار ارائه شده تقسیم شده اند. در گزارش بدست آمده اطلاعات در مورد اسپیکرهای AC/DC ، اسپیکرهای AC و اسپیکرهای DC بوده.

امتیاز کلی کسب شده در این گزارش بر اساس میزان کارایی ، میزان فروش ، میزان تصاحب بازار ، میزان سود و رشد شرکت ها و استفاده در داخل و خارج از محیط بسته اعلام گردیده.

بر اساس این اطلاعات توسط تحقیق انجام شده ترتیب برتری شرکت ها به شکل زیر خواهد بود :  

1- Harman Kardon

Bose-2

 

3- BRAVEN LLC

 

4- فیلیپس

 

5- Hmdx

 

6- Jawbone

 

7- Logitech

 

8- Sony

 

9- Beats Electronics

 

10- Imation Group

در مکان های نخست تا دهم قرار گرفته اند. میزان فروش اسپیکر هارمن کاردن و اسپیکر بوز و … در بازارهای پرفروش مانند آمریکای شمالی ، اروپا ، ژاپن ، چین ، هندوستان و آسیای شرقی برآورد شده.  

نظرات بسته شده است.