از اسپیکر هوشمند Galaxy Home سامسونگ چه خبر؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

از اسپیکر هوشمند Galaxy Home سامسونگ چه خبر؟

از اسپیکر هوشمند Galaxy Home سامسونگ چه خبر؟

مراسم آنپکد سامسونگ در نیویورک پنج روز پیش به پایان رسید ، مراسمی که این شرکتی کره ای در آن از پرچمدار تازه ی خود یعنی Galaxy Note 10 رونمایی به عمل آورد. هیچ شگفتی در این رونمایی وجود نداشت زیرا پیش از رونمایی از آنها تقریبا تمامی مشخصات آنها در فضای مجازی منتشر شده بود. شاید اگر سامسونگ تصمیم می گرفت تا از احوال اسپیکر هوشمند Galaxy Home و یا Galaxy Fold خبری بدهد ، هیجانی تازه به این مراسم می بخشید که البته این اتفاق نیفتاد.

نحوه اتصال گوشی به اسپیکر و هدفون بلوتوث

اسپیکر Klipsch RP 5000F ، اسپیکر بلندی که می توان روی آن حساب کرد!

اسپیکر جی بی ال Stage A130 ; جدید و کوچک

از آخرین باری که سامسونگ به طور رسمی در مورد اسپیکر هوشمند Galaxy Home ، اسپیکر هوشمند مجهز به بیکسبی حرف زد بیش از یک سال می گذرد. البته اگر بخواهیم به صورت فنی صحبت کنیم ، این نخستین اسپیکر هوشمند سامسونگ نبوده زیرا تا امروز برند زیر شاخه ی این شرکت یعنی Harman چندین اسپیکر هوشمند را با پشتیبانی از دستیارهای هوشمند Alexa و Google ارائه نموده اما اسپیکر Galaxy Home نخستین اسپیکر هوشمندی بوده که قرار است با دستیار هوشمند بیکسبی و تحت برند سامسونگ ارائه شود.

قرار بود اسپیکر هوشمند Galaxy Home در ابتدای سال 2019 به بازار عرضه گردد اما به دلیلی نامشخص این اتفاق نیفتاد ، اما این بدین معنا نبوده که سامسونگ از عرضه آن منصرف شده زیرا همچنان در حال طراحی یک سیستم عامل و نرم افزار برای آن بوده و حتی قصد دارد مدل Mini آن را نیز به بازار عرضه کند. نمایشگاه IFA 2019 به زودی برگزار خواهد شد و فرصتی مناسب برای رونمایی از این اسپیکر خواهد بود ، البته اگر سامسونگ قصد داشته باشد که آن را در سال جاری رونمایی و عرضه کند.

دستیار هوشمند بیکسبی سامسونگ به خودی خود ، دیر با بازار معرفی شده و همچنان حتی با ارتقاء های داده شده هنوز باید مسیری طولانی را برای رسیدن به رقبای خود طی کند. پلتفرم هوشمند تنها زمانی پیشرفت می کند که از آن استفاده شود و برای استفاده از آن کاربران باید دلیل کافی داشته باشند ، این دقیقا مانند داستان مرغ و تخم مرغ بوده که هیچ کدام بدون دیگری نمی توانند رشد داشته باشند. به احتمال فراوان ، در زمان ارائه ی Galaxy Home استقبال پرشوری از آن نخواهد شد و سامسونگ باید کاربران را ترغیب به استفاده از هوش مصنوعی خود کرده تا بیکسبی بتواند رشد لازم را برای شناخت نوع کاربری داشته و از سیستم یادگیری عمیق خود استفاده کند.

یکی از مسئولین سامسونگ در مصاحبه با The Verge گفته که این شرکت در حال گذراندن مراحل پایانی طراحی اسپیکر هوشمند Galaxy Home بوده و آن را با کمی تغییرات نسبت به گذشته به بازار ارائه خواهد نمود. او در ادامه گفته که سامسونگ قصد کنسل کردن تولید این اسپیکر را نداشته و در آینده اخباری تازه را در مورد آن منتشر خواهد کرد.

منبع sammobile

نظرات بسته شده است.