اسپیکر گلکسی هوم چه زمانی عرضه خواهد شد ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اسپیکر گلکسی هوم چه زمانی عرضه خواهد شد ؟

اسپیکر گلکسی هوم به زودی عرضه می شود

سامسونگ 9 ماه پیش اسپیکر گلکسی هوم را معرفی کرد. اسپیکر هوشمند مبتنی بر Bixby، سال گذشته همراه با نوت 9 رونمایی شد. انتظار زیادی برای این دستگاه کشیده شده است. سامسونگ هنوز هم تاریخ قطعی عرضه ی این محصول را اعلام نکرده است.
با این که زمان زیادی صرف شده، قابلیت های Bixby تغییر خاصی نکرده است. بعضی ادعا کرده اند که سامسونگ دیگر بر روی این محصول کار نمی کند و به همین شکل آن را وارد بازار می کند. این واقعیت ندارد. زمان زیادی هم به عرضه ی اسپیکر گلکسی هوم باقی نمانده است.

اسپیکر Ultimate Ears Boom 3
با اطلاعاتی که از منابع موثق به دست آمده، سامسونگ در حال انجام ریزه کاری هایی بر روی نرم افزار همراه اسپیکر گلکسی هوم است. اگر این کمپانی قصد نداشت این محصول را عرضه کند، دست به این کار نمی زد. نرم افزار مذکور به راه اندازی این اسپیکر خانگی کمک می کند. همچنین از این نرم افزار برای انجام تنظیمات و خدمات Bixby می توان استفاده کرد.
اسپیکر گلکسی هوم مثل Amazon Echo تنها یک اسپیکر هوشمند نیست. این اسپیکر صدای بسیار با کیفیتی دارد. تعجبی ندارد که گلکسی هومک صدای طبیعی و قدرتمند یداشته باشد که ساب ووفر به آن باس اضافه کند. اسپیکرهای جهت دار AKG است. گلکسی هوم هوشمند سامسونگ با اکوسیستم سامسونگ سازگار است و به وسیله ی آن می توان با دستور صوتی سایر وسایل هوشمند را کنترل کرد.
مدیر عامل سامسونگ دو ماه پیش اظهار کرد که گلکسی هوم در آوریل عرضه خواهد شد. این اتفاق نیفتاد؛ اما صحبت های او و اطلاعات اخیر نشان می دهد تنها زمان موعود تغییر پیدا کرده است.

منبع sammobile

نظرات بسته شده است.