اسپیکر Bose به همراه Google Assistant | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اسپیکر Bose به همراه Google Assistant

اسپیکر Bose

در ماه آگوست، Bose تایید کرد که مدل های مختلف اسپیکر Bose از این پس از Google Assistant را پشتیبانی خواهند کرد. این ویژگی در نهایت با به روزرسانی نرم افزار به اسپیکرهای Bose Home Speaker 500، Bose Soundbar 500 و 700 راه پیدا کرد. پشتیبانی از دستیار هوشمند گوگل به اسپیکر 300 هم که در اواخر سال جاری به بازار می آید، وجود دارد. شایان ذکر است که اسپیکرهای Bose در حال حاضر از Alexa می کنند. مصرف کنندگان میان Alexa و دستیار Bose Music حق انتخاب دارند.

اسپیکر Bose
اسپیکر Bose

کاربران می توانند گوگل را صدا بزنند و با فرمان صوتی ویدیو دانلود کنند. مثل هر دستگاه مجهز به فرمان صوتی دیگری، می توانید راجع به هر چیزی اعم از ورزش، آب و هوا، اقتصاد، محاسبه، ترجمه و زمان سوال بپرسید و دستور بدهید. به علاوه کاربران می توانند دستگاه های هوشمند خانگی را از 1600 برند و قریب 20000 دستگاه با فرمان صوتی کنترل کنند. دستیار دیداری گوگل نیز می تواند آیتم هایی را به لیست خرید شما اضافه کند و موارد مهم را برجسته سازد.

اسپیکر بوز و اضافه شدن پشتیبانی از Airplay 2

اسپیکر هارمن کاردن و اسپیکر بوز بازار اسپیکرهای بلوتوث را قبضه خواهند نمود

اسپیکرها و ساندبارهای Bose به روزرسانی خودکار دریافت می کنند و کاربران می توانند از گزینه ی Voice Settings در برنامه ی Bose Music دستیار گوگل را انتخاب نمایند. احتمالاً Boseدر اسپیکرهای آتی خود هم از Alexa استفاده کند و هم از Google Assistant.

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.