Ultimate magazine theme for WordPress.

انتقال موزیک از آیفون به اندروید با آیتونز

انتقال موزیک از آیفون به اندروید

انتقال موزیک از آیفون به اندروید با آیتونز : پیشتر گوشی های هوشمند  تا به این اندازه توانایی نداشتند و بسیاری از مواقع برای گوش دادن به موسیقی از iPod’s استفاده نموده و با درست کردن لیست های بزرگ ، از گوش دادن به موسیقی لذت میبردیم. اما امروزه می توان توسط بسیاری از راه حل ها و ترفند های کشف شده به لیست آهنگ ها در iTunes دست پیدا کرده و حتی بر روی گوشی های اندرویدی از گوش دادن به موسیقی لذت برد.    

انتقال موسیقی از iTunes به گوشی اندرویدی با استفاده از Google Play

ابر افزار Google Play امکان ذخیره ی 50.000 موسیقی را فراهم ساخته و می توان در دسکتاپ و گوشی از آن برای گوش دادن به موسیقی استفاده نمود. مهم تر این است که این برنامه با iTunes کاملا سازگار است. برای دسترسی به فایل های موسیقی تنها کافیست Google Music Manager را بر روی کامپیوتر یا Google Play Music App را بر روی گوشی اندرویدی دانلود نمایید.

 

انتقال موزیک از آیفون

برنامه را باز نموده و با حساب گوگل خود وارد آن شوید. مکانی که می خواهید موسیقی را از آنجا آپلود کنید ( iTunes) انتخاب کنید. نسخه ی ویندوزی به صورت خودکار موسیقی را دریافت نموده و می توانید از بخش library به آن ها دسترسی داشته باشید. امکان دارد انتقال فایل های پرتعداد مدتی به طول بینجامد اما از آنجایی که گوشی شما به سیستم کامپیوتر متصل نیست می توانید به راحتی به انجام کارهای خود بپردازید.

همگام سازی iTunes و اندروید با استفاده از doubletwist  

توسط برنامه ی رایگان doubletwist می توانید فایل های موسیقی در itunes را بر روی کامپیوتر و گوشی اندرویدی همگام سازی نمایید. ابتدا برنامه را بر روی کامپیوتر و گوشی اندرویدی دانلود و نصب نمایید. زمانی که آن را در گوشی اجرا کنید از شما روش همگام سازی پرسیده میشود ، USB و Airsync که استفاده از روش USB را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

انتقال موزیک از آیفون

مکان انتقال فایل ها و همگام سازی را کارت حافظه ی SD انتخاب کنید. زمانی که بر روی Sync Now بزنید تمامی موسیقی و لیست های موجود در آن به گوشی منتقل می شوند. البته بهتر است با درست کردن یک لیست موسیقی به نام “اندروید” در iTunes ساخته و موسیقی مورد علاقه ی خود را در فولدری محدود به گوشی اندرویدی منتقل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.