اندرس پیرا میلیاردر 36 ساله فعال در املاک ، مسیر موفقیت را در کتاب جدیدش بیان می کند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اندرس پیرا میلیاردر 36 ساله فعال در املاک ، مسیر موفقیت را در کتاب جدیدش بیان می کند

18 اصل جذب ثروت از زبان آندر پیرا ، میلیارد صنعت املاک و مستغلات

اندرس پیرا میلیاردر 36 ساله فعال در حوزه املاک ، مسیر راه موفقیت را در کتاب جدیدش بیان می کند

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Blue Horizon  کتاب جدید خود را تحت عنوان ” Homeless to Billionaire: The 18 Principles of Wealth Attraction and Creating Unlimited Opportunity ” (“از بی خانمانی تا میلیاردری: 18 اصول جذب ثروت و خلق فرصت های نامحدود”) منتشر نمود.

اندرس پیرا (Andres Pira) یکی از موفق ترین سازندگان املاک و مستغلات تایلندی و مردی خود ساخته است که سرگذشت او بسیار آموزنده و الهام بخش است.

او در اصل سوئدی بود و برای اولین بار به عنوان یک نوجوان، کسب تجربه را از تایلند آغاز کرد و با این حال ،مدت کمی قبل تر از آن خود را بی پول و بی خانمان در سواحل پوکت دید. در همین حین ، دوستی به او تجسم مثبت را آموزش داد ، تکنیکی که Pira ضعیف را از ساحل و مسیری که در زندگیش پیش گرفته بود ، نجات داد.

آندرس پیرا

آندرس پیرا  بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Blue Horizon و برنده جایزه توسعه دهنگان املاک و مستغلات است و مسئولیت برخی از لوکس ترین تفریحات تایلند و آسیای جنوب شرقی را به عهده دارد. اندرس در استکهلم سوئد معروف شد اما موفقیت خود را از تایلند بدست آورد.

آندرس پریا در حال حاضر صاحب 19 کسب و کار است که به موجب آن بیش از 250 کارمند دارد. سرمایه گذاری های او در درجه اول به املاک ، مستغلات و تحولات پیرامون آن اختصاص دارد، اما به طور فعال در سایر صنایعی همچون ، بهداشت و تناسب اندام، رستوران ها ، و رویدادهای زندگی نیز حضور دارد.

 

 

 

 

منبع forbes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.