اپل آرکید Apple Arcade سرویس اشتراک بازی اپل | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اپل آرکید Apple Arcade سرویس اشتراک بازی اپل

اپل آرکید Apple Arcade سرویس اشتراک بازی اپل

اشتراک سرویس بازی اپل آرکید Apple Arcade مبلغ 4.99 دلار هزینه خواهد داشت.

دنیای بازی این ماه جالب خواهد بود. اپل در 19 سپتامبر سرویس اشتراک بازی های Arcade خود را منتشر کرد. هزینه خدمات 4.99 دلاری اپل آرکید Apple Arcade به کاربران اپل این امکان را می دهد تا بازی های خود را در دستگاه های iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Mac و Apple TV اجرا نمایند.

گوشی اپل آیفون XR دو رقیب از سامسونگ را در فروش شکست می دهد

پخش زنده مراسم اپل ، زمان و مشاهده زنده آن

قیمت و مشخصات فنی آیفون 11 ، آیفون 11 Pro و آیفون 11 Pro Max

تست بنچ مارک گوشی IPhone 11R

پلتفرم بازی اپل به Google Stadia ملحق خواهد شد – یک سرویس بازی که به بازیکنان این امکان را می دهد بازی ها را با مرورگر Chrome ، یک تلویزیون متصل به Chromecast Ultra  و گوشی پیکسل اجرا کنند ، سرویس آینده XCloud نیز که پروژه مایکروسافت است، دقیقا به بازیکنان امکانی مشابه را ارائه می دهد .

با این حال اپل رویکرد متفاوتی بوسیله Arcade در پیش گرفته است. به جای استریم یک بازی ، بازیکنان Arcade آن را در دستگاه Apple خود بارگیری کرده تا بتواند بازی کنند و امکان پخش گیم پلی را به صورت آنلاین یا آفلاین فراهم می نماید. اپل گفته است بازی ها منحصر به Arcade خواهد بود و در سرویس های دیگر غیر قابل دسترس است. این سرویس اشتراک در تمام دستگاه های اپل موجود خواهند بود. و اپل عنوان نموده Arcade به دلیل ایجاد گیم پلی متنوع تر ، با کنترلرهای Microsoft Xbox One S  و PlayStation DualShock 4 نیز سازگار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.