اپل تی وی Apple TV چیست ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اپل تی وی Apple TV چیست ؟

اپل تی وی Apple TV چیست ؟

سوال های خجالت آور گزینه ی جدیدی است که می توان به وسیله ی آن سوال هایی که در مورد فناوری داریم، بپرسیم. یکی از این سوال ها که توسط افراد زیادی مطرح شده است این است که اپل تی وی Apple TV چیست و برای کار کردن با آن باید آیفون داشته باشیم؟

پاسخ کوتاه: اپل تی وی Apple TV تلویزیون نیست!

اپل تی وی Apple TV یک جعبه ی سیاه رنگ به اندازه ی کف دست است که 69 دلار قیمت دارد و از طریق پورت HDMI به تلویزیون وصل می شود. سپس به شبکه ی اینترنت بی سیم متصل می شود و ویدیوهای اینترنتی را به تلویزیون شما می آورد. این وسیله تنها سه دکمه دارد.
Apple TV اسباب بازی اپل محسوب می شود. هرچند از سال 2007، اپل 25 میلیون عدد از این جعبه ی کوچک فروخته است. باید کمی به عقب برویم. در واقع دو نوع تلویزیون وجود دارد: تلویزیون های احمق و تلویزیون های هوشمند! تلویزیون های هوشمند می توانند به اینترنت متصل شوند و برنامه های مبتنی بر وب را اجرا کنند. کمی با کنترل کلنجار بروید تا نتفلیکس، یوتیوب و فیسبوک را به خانه بیاورید.
جعبه هایی مثل Apple TV به عنوان ست آپ باکس شناخته می شوند و فاصله های خالی را پر می کنند. شما Apple TV را از طریق پورت HDMI به تلویزیون وصل می کنید و input را بر روی Apple TV تنظیم می کنید. به همین سادگی وارد دنیای ویدیوهای اینترنتی می شوید و هر چه می خواهید بر روی صفحه ی بزرگ تلویزیون تماشا می کنید.
نکته ی جالب اینجاست، حتی کسانی که دارای تلویزیون هوشمند هستند از Apple TV استفاده می کنند. علت این امر آن است که از شر عضویت ها راحت می شوند و به وسیله ی Apple TV به راحتی به تمام ویدیوها دسترسی دارند. همچنین رابط کاربری Apple TV بسیار ساده و جذاب است.
شما برای استفاده از اپل تی وی Apple TV نیازی به آیفون ندارید. اما باید یک حساب کاربری iTunes داشته باشید تا به کمک آن وارد شوید و فیلم ها و شوهای تلویزیونی را خریداری کنید. Apple TV بیش از 50 کانال دارد که عبارتند از نتفلیکس، یوتیوب، HBO Go، Hulu Plus، MLB.tv، ESPN، Disney، ABC News، CNBC و غیره. این یعنی شما تنها به همان چیزی که در حالت عادی از تلویزیون پخش می شود دسترسی ندارید، برخی از تهیه کنندگان ترجیح می دهند فیلم و برنامه های تلویزیونی خود را فقط بر روی اینترنت عرضه کنند.
علاقه مندان محصولات اپل به آن علت که Apple TV دارای قابلیت AirPlay است، شیفته ی آن هستند. با این قابلیت می توان آیفون و مک بوک را به تلویزیون متصل کرد و هر کاری را که در آن ها انجام می شود بر روی نمایشگر بزرگ تلویزیون مشاهده کرد؛ برای این کار تمام دستگاه ها باید به یک شبکه ی WiFi وصل شوند.
قبل از این که تصمیم بگیرید اپل تی وی Apple TV تهیه کنید، توجه کنید که Apple TV جدید در همین تابستان رونمایی می شود. همچنین می توانید از طریق کنسول های بازی مثل Xbox و PlayStation به برنامه های استریم ویدیو مثل نتفلیکس، یوتیوب، آمازون، ESPN و غیره دسترسی داشته باشید.
ستا آپ باکس رقیب اپل، Roku 3 90 دلاری است. Roku ادعا می کند بیش از 2000 کانال برنامه های ویدیویی را پوشش می دهد. دستگاه بعدی Chromecast گوگل با قیمت 35 دلار است. این دستگاه تلفن اندرویدی، آیفون و مرورگر کروم را بر روی صفحه تلویزیون به نمایش در می آورد. Fire TV آمازون هم با 39 دلار قیمت، کانال های مشهور را پشتیبانی می کند و در ضمن قابلیت کنترل با فرمان را صوتی را داراست.
بنابراین گزینه های زیادی وجود دارد. اگر اپل تی وی Apple TV به سرویسی تبدیل شود که ویدیوهایی که فقط از طریق سیم قابل دسترسی هستند را به نمایش بگذارد، تفاوت بزرگی با رقبای خود خواهد داشت و در صدر می نشیند.

مک پرو 2019 در کنار مانیتور Pro Display XDR

قیمت و مشخصات فنی مانیتور اپل Pro Display XDR

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

منبع vox

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.