اگر در سیاه چاله فضایی فرو بروید چه اتفاقی می افتد؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

اگر در سیاه چاله فضایی فرو بروید چه اتفاقی می افتد؟

اگر در سیاه چاله فضایی فرو بروید چه اتفاقی می افتد؟

تصور کنید در فضا شناور هستید. فضا آرام و سرد، صاف و کمی ترسناک است. ناگهان احساس لرز و سرگیجه می کنید و در گودالی خالی در آسمان فرو می روید. قبل از این که متوجه شوید چه اتفاقی افتاده، در سیاه چاله فضایی افتاده اید. به گفته ی پیریاموادا ناتاراجان از دانشگاه ییل، اینجا جایی است که دنیا با شما سر ناسازگاری می گذارد.

عکس واقعی سیاه چاله توسط تلسکوپ هورایزن ، تغییری بزرگ در راه است

سیاه چاله کشف شده در حال انتشار امواج عجیبی که به شکل فرفره در آورده اند

با انتشار اولین عکس از سیاه چاله فضایی در ماه های اخیر، تمام شک و شبهه ها در مورد وجود این هیولاهای فضایی از بین رفت. اما در مورد این که چه اتفاقی در درون سیاه چال می افتد، هنوز میان فیزیکدانان توافق نظر به وجود نیامده است. نظر شما چیست؟ آیا آنقدر بدشانس هستید که روزی در برابر سیاه چال قرار بگیرید؟
همه چیز نسبت به همه چیز حالت جاذبه دارد، اما قدرت این جاذبه کم است. اما در سیاه چال ها جاذبه بسیار قوی است؛ طوری که نور هم نمی تواند فرار کند. سیاه چال آنقدر متراکم است که زمان را در خودش می بلعد. کسی که در سیاه چال گیر افتاده باشد، تفاوتی حس نمی کند اما از نظر کسی که از بیرون نگاه می کند، حرکات شما بسیار کند است.
در حالی که در گودال فرو می روید، تمام فوتون های نور به همراه شما در در یک نور کور کننده ی سیاه غرق می شوند؛ این را در عکس Horizon Telescope هم شاهد بودیم.

منبع newscientist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.