Ultimate magazine theme for WordPress.

ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی

ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی : تنها یک هفته بعد از عرضه ی ایرپاد 2 به بازار، ایرپاد2 تقلبی ساخته شد. متقلبین در بعضی موارد خیلی خوب عمل کرده اند؛ حتی بهتر از خود اپل! ایرپادهای قلابی با ایرپادهای اصلی رقابت می کنند. ایرپادهای قلابی قابلیت هایی دارند که ایرپادهای اصل ندارند ما در اینجا نحوه تشخیص ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی را به شما نشان خواهیم داد تا در هنگام خرید دچار اشتباه نشوید.

هدفون بی سیم اپل توسط یک مرد کره ای خورده شد

ایرپادهای جدید دو برابر و شاید 3 برابر بزرگتر از ایرپادهای معمولی هستند. ایرپادهای جدید بسیار پیشرفته و دارای بلوتوث 5 و شارژ بی سیم هستند.
قیمت ایرپادهای تقلبی 30 تا 35 دلار است. بر روی بسته بندی ایرپاد تقلبی اسمی از ایرپاد برده نشده و این از هوشمندی جاعلین است. طرح ایرپاد بر روی جعبه ی تقلبی برجسته است و رزولوشن بالاتری از نوع اصلی دارد. در جعبه با یک حرکت ساده باز می شود.

ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی
ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی

قوطی پلاستیکی ایرپاد تقلبی از ایرپاد اصلی سنگین تر است. این در حالی است که آخرین ورژن ایرپاد خیلی سبک وزن است. درون جعبه کابل لایتنینگ و دستورالعمل وجود دارد. آنها تراشه ی W 1 را تولید کردند و این خیلی عجیب است! قوطی پلاستیکی خیلی خوب طراحی شده و همانند قوطی اصلی از بالا باز می شود. لولای درب قوطی کاملاً مثل مدل اصلی است. با باز کردن در قوطی پلاستیکی، بالاخره ایرپادها نمایان می شوند. قوطی پلاستیکی مدل اصلی و تقلبی کاملاً از نظر اندازه یکسان هستند. ایرپاد تقلبی در جای شارژ ایرپاد اصلی جای می گیرد و چراغ آبی آن روشن می شود. تفاوت های ریزی میان مدل اصلی و مدل تقلبی وجود دارد. قسمت انتهایی این دو ایرپاد با هم کمی تفاوت دارد. ورژن تقلبی کمی ضخیم تر است؛ اما به یاد داشته باشید که مشکلی در جایگیری در جای شارژ پیش نیامد.

ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی
ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی

Led های روی ایرپاد به خوبی و با همان حسگرهای اپل طراحی شده اند. بر روی پایه ی ایرپاد میکروفون وجود دارد. ایرپاد تقلبی در جایگاه شارژ ایرپاد اصلی قرار می گیرد اما چراغ چشمک زن قرمز روشن می شود. این بدان معناست که محدودیت نرم افزاری وجود دارد و تراشه ی تقلبی شناسایی نمی شود. دوام باتری مدل تقلبی خوب است. جاعلین حتماً از قبل به طرح این ایرپاد دسترسی داشته اند؛ چرا که خیلی خوب و با دقت کپی برداری کرده اند. اگر شما یکی از ایرپادها را از گوشتان بیرون بیاورید، موزیک همچنان پخش می شود. کیفیت صدای مدل تقلبی خیلی بالاست؛ حتی بلندی صدا از اپل بیشتر است. اما وضوح صدا تقریباً 80 درصد مدل اصلی است. اما 80 درصد به ازای 30 دلار خیلی به صرفه است! اگر هر دو ایرپاد را از گوشتان بیرون بکشید، موزیک قطع می شود. در مورد کنترل صدا هم مثل مدل اصلی با دو ضربه آهنگ را رد می کند و با یک ضربه موزیک پلی می شود. مثل مدل اصلی، مدل تقلبی هم شارژ بی سیم دارد اما در عمل شارژ بی سیم کار نمی کند و یک دروغ است. می توانید از کابل لایتنیگ مدل اصلی برای شارژ مدل تقلبی استفاده کنید. دوام شارژ مدل اصلی 5 ساعت ذکر شده که برای مدل تقلبی این مدت زمان کمتر است. مدل تقلبی هم مثل مدل اصلی بُرد 20 تا 30 فوت دارد. اما در مدل اصلی بعد از کم کردن فاصله موزیک مجدداً پخش می شود؛ در حالی که در مدل تقلبی این اتصال خود به خود برقرار نمی شود و باید مجددا از تلفن همراه موزیک را پخش کرد. مدل اصلی مقاوم به آب نیست اما مدل تقلبی ادعا کرده که پاشیدن آب و باران را تحمل می کند و در تست آب سربلند بیرون آمده است. اما بعد از تست مقاومت در برابر آب شارژ نمی شود.

منبع youtube

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.