ایرپلی 2 در تلویزیون های هوشمند سامسونگ نیز پشتیبانی می شود | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ایرپلی 2 در تلویزیون های هوشمند سامسونگ نیز پشتیبانی می شود

ایرپلی 2 در تلویزیون های هوشمند سامسونگ

در شوی شرکت های الکترونیکی در سال 2019، این خبر تایید شد که تلویزیون های سامسونگ به برنامه ی Apple TV و متعاقباً به قابلیت ایرپلی 2 مجهز خواهند شد. سامسونگ تایید کرد که تمام تلویزیون های 2019 و برخی از مدل های 2018 در آپدیت جدید نرم افزار، برنامه ی Apple TV را در 100 کشور و پشتیبانی از ایرپلی 2 را در 176 کشور دریافت خواهند کرد.
برنامه ی Apple TV تلویزیون های هوشمند سامسونگ را قادر می سازد تا به فیلم های iTunes و برنامه های تلویزیونی Apple TV دسترسی پیدا کنند. اپل با چند کمپانی سازنده ی تلویزیون همکاری کرده تا رد پایش را در همه ی آن ها به جا بگذارد. از آنجایی که سامسونگ در تولید تلویزیون نظیر ندارد، این همکاری غیر قابل اجتناب می نماید.

تلویزیون 8K سامسونگ و راه اندازی خط تولید در آفریقا

سامسونگ اولین برند تلویزیون است که Apple Tv را پشتیبانی می کند. کافی است مصرف کننده آیکون این برنامه را انتخاب کند تا به فیلم های iTunes و برنامه های تلویزیونی Apple TV دسترسی پیدا کند. آن ها همچنین می توانند به بایگانی فیلم ها وارد شوند، که شامل فیلم های 4k هم می شود. این برنامه با خدمات تلویزیون های هوشمند سامسونگ مثل Bixby و Universal Guide همگام می شود تا مصرف کنندگان تجربه ی بهتری از تلویزیون ها به دست بیاورند.
امکان عضویت در کانال های Apple TV با این برنامه وجود دارد. حق عضویت اصلی اپل، Apple TV plus هم از طریق این برنامه قابل دسترسی هستند. AirPlay 2 هم اجازه می دهد کاربران ویدیوهای تلفن همراه، آیپد و کامپیوتر را مستقیماً به تلویزیون هوشمند سامسونگ انتقال دهند.

ایرپلی 2
ایرپلی 2
منبع sammobile

نظرات بسته شده است.