Ultimate magazine theme for WordPress.

بازی Call Of Duty Black Ops 4 با ابعادی 400 برابر بزرگتر

بازی Call Of Duty Black Ops 4 با ابعادی 400 برابر بزرگتر

بازی Call Of Duty Black Ops 4 در تاریخ 9 جولای 2019 عرضه شد که دارای یک حالت مبارزه با زامبی ها نیز می باشد. در واقع قسمت مبارزه با زامبی ها در این بازی مورد توجه بسیاری قرار گرفته که در آن تیم Alpha Omega DLC و یکی از بزرگترین نقشه های تاریخ Call Of Duty مورد استفاده قرار گرفته. Treyarch این فرصت را داشته تا گشتی در نقشه ی باز طراحی شده ی Nuketown زده تا بتواند ویژگی های تازه و اندازه ی بیکران آن را از نزدیک مشاهده کند که البته ظاهر آن می تواند شما را به یاد Nuketown در دیگر بخش های زامبی در بازی Call Of Duty بیندازد.

نویسنده و طراح بخش Nuketown ، آقای کرگ هیوستون در مورد این بازی و داستان تازه گفته : ” نقشه ی Nuketown همیشه به عنوان یکی از جذاب و سرگرم کننده ترین نقشه های حالت زامبی بوده که در ابتدا یک نقشه ی نسبتا کوچک بود که البته ویژگی هایی داشت که این ایده را به ما دادند که می توانیم با استفاده از آنها یک Nuketown بزرگ و جذاب داشته باشیم.”

این ویژگی های تازه در بازی Call Of Duty Black Ops 4 مورد استفاده قرار گرفته تا به گفته ی طراح اصلی بازی آقای مارک مائستاس ، 400 برابر بزرگتر از پیش شده و بازیکنان بتوانند به فضای بالا و زیر زمین هم رفته و مکان های تازه ای را کشف کرده و به نبرد بپردازند. در مرکز نقشه یک مرکز تحقیقات قرار داده شده که متعلق به سازمان Broken Arrow می باشد. در این مرکز تحقیقاتی ، نمونه هایی از سلاح های پیشرفته قرار داده شده که از آنها می توان به اسلحه ی محبوب Ray Gun اشاره نمود. یکی از طراحان ارشد این بازی به نام دنی دوناهو گفته : ” ما در طراحی این بازی جدید می خواستیم حس نوستالژی حضور داشتن در نقشه ی Nuketown را به بازیکنان بدهیم. از این رو آن را با ویژگی های آشنای گذشته اما با محیطی چندین برابر بزرگتر ، مکانیک تازه و دشمنان متعدد و متفاوت طراحی کرده ایم. ”

وظیفه ی اصلی شما در این بازی این است که با زامبی ها به مقابله بپردازید که از زامبی های جدید می توان به Jolting Jack که می تواند تله پورت کند و به سمت شما امواج الکتریکی شلیک کند و Nova 6 Bomber که بر اساس گفته ی طراح آن بر روی شما اسید میریزد اشاره نمود. از اسلحه ی محبوب Ray Gun که بگذریم ، در این بازی یک ویژگی تازه قرار داده شده که Blood Wolf Bite نام دارد که با فعال کردن آن گرگی به نام لونا ظاهر شده که تبحر بالایی در کشتن زامبی ها دارد.

بازی Apocalypse Z دارای ویژگی های مشابهی نسبت به گذشته می باشد. به عنوان مثال می توان به گروه های Primis و Ultimis اشاره نمود که از بازی های گذشته ی سبک زامبی گرفته شده و این امکان را خواهید داشت که در نبردهایی بین این دو گروه شرکت داشته باشید. طراحی بازی آقای هیوستون گفته : ” نقشه ی این بازی یکی از بزرگترین نقشه های داستانی بوده که در سری بازی های Call Of Duty طراحی شده و در آن شخصیت هایی وجود دارند که در سری های پیش با آنها آشنا شده و یا اینکه نام آنها را شنیده اید ، آنها در شرایط و زمان های مختلف در مقابل شما ظاهر خواهند شد تا یا به شما کمک کرده و یا اینکه با شما بجنگند. ما داریم به پایان این داستان نزدیک می شویم ، به پایان Alpha Omega که بی تردید در آن به بسیاری از پاسخ ها رسیده ، غم و خوشحالی را تجربه کرده و شاید اشک هایی هم بریزیم. ”

نسخه کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2

وصل شدن به ایکس باکس لایو از طریق اندروید و IOS و Switch

بازی فیفا 19 و کارت قرمز EA به واحد پول این بازی

منبع gamesradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.