آپدیت جدید بازی Fallout 76 با شخصیت های تازه و ویژگی Battle Royale | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

آپدیت جدید بازی Fallout 76 با شخصیت های تازه و ویژگی Battle Royale

آپدیت جدید بازی Fallout 76

در آپدیت عظیم و جدیدی که مخصوص بازی Fallout 76 ارائه شده چندین کاراکتر غیر بازیکن یا non-Player اضافه شده اند که به بازیکنان اصلی در رسیدن به اهداف کمک کرده یا با آنها مقابله می کنند. این آپدیت بازی Fallout 76 که Wastelanders نام دارد به صورت رایگان در اختیار بازیکنان آنلاین قرار گرفته و شرکت طراح بازی یعنی Bethesda گفته یک پیش نمایش از این بازی را در هفته ی آینده به نمایش خواهد گذاشت. این آپدیت گسترده ترین آپدیت ارائه شده پس از عرضه ی بازی در سال گذشته بوده که چندین سلاح جدید ، ماموریت های اصلی و حالت Battle Royale پنجاه و دو نفره را با آن اضافه نموده.

نسخه ی Wastelanders بی تردید این بازی را مشابه به نسخه های تک نفره و آفلاین پیشین بازی Fallout 76 خواهد کرد. در این نسخه ی تازه شما با کاراکترهای غیر انسانی برخورد داشته که دارای دیالوگ های بلند و ماموریت های خاص هستند که شما در حین انجام آنها باید تصمیماتی اخلاقی گرفته که شخصیت کاراکتر شما و دید دیگران را نسبت به شما تغییر میدهد. یک حالت بازی دیگر نیز با نام Nuclear WInter به بازی اضافه شده که در آن اشخاص در یک مخفیگاه زیرزمینی بوده و برای بقا باید با یکدیگر جنگیده تا پست سرپرست مخفیگاه را از آن خود کنند. در این بازی مانند نسخه ی پیشین ساخت مقر فرماندهی نیز اضافه شده و مانند همیشه طنز تلخ در بازی وجود دارد.

5 تا از بهترین بازی های جنگی PS4 در سال 2019

پرفروش ترین بازی های 2019 در ماه آپریل

شرکت Bethesda اعلام کرده که با فروش حسابهای آنلاین با مشکل روبرو بوده و از کسانی که تنها بازی را به صورت آفلاین بازی می کنند خواسته که به جمع بازیکنان آنلاین بپیوندند و از مزایای رایگان بازی آنلاین به مدت یک هفته لذت ببرند. تاریخ رایگان بودن بازی از تاریخ 11 الی 17 ژوئیه خواهد بود.

منبع theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.