بازی Heavy Rain شرکت Quantic Dream دیگر انحصاری بازی نخواهد ساخت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بازی Heavy Rain شرکت Quantic Dream دیگر انحصاری بازی نخواهد ساخت

بازی Heavy Rain شرکت Quantic Dream دیگر انحصاری بازی نخواهد ساخت

استودیوی بازی Heavy Rain شرکت Quantic Dream گذشته از عنوان‌های Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human عنوان انحصاری دیگری برای پلت‌فرم‌های پلی استیشن تولید نخواهد کرد.

 

بازی Heavy Rain
این خبر به دنبال مجموعه‌ای از اختلاف نظرها درباره‌ی این استودیو منتشر می‌شود که از میان آنها مهم‌ترین مورد گزارش اتهامات اشاعه‌ی فرهنگ استودیویی ناسالم است که یک سال قبل توسط تیمی از روزنامه‌نگاران فرانسوی از نشریه‌ی لوموند، Canard PC و Mediapart منتشر شد.
در پاسخ به این گزارش شرکت Quantic Dream آن را آلوده و جانبدارانه خواند و سپس در پشت صحنه به شکایت کردن از روزنامه‌نگارانی پرداخت که این گزارش را منتشر کرده بودند. تنها بخشی از پرونده که تاکنون به دادگاه راه یافته موردی استخدامی است که توسط یکی از کارمندان پیشین Quantic Dream ، که به دلیل شرایط کاری استودیو مجبور به استعفا شده بود، اقامه‌ی دعوی شده است. شرکت Quantic Dream در این مورد پرونده را باخت.
در مصاحبه‌ای که به تازگی توسط وبسایت‌های خبری Variety و Venturebeat با روسای Quantic Dream انجام گرفته است؛ دیوید کیج و گیویلاومه دی فوندائومیره، رؤسای این شرکت گفته‌اند که تصمیم آنها بر خارج شدن از قرارداد انحصاری با کنسول پلی استیشن آغاز عصری تازه برای این شرکت بوده است. علاوه بر این فوندائومیره اضافه کرده است که: «هدف ما حضور در تمامی پلت‌فرم‌های بازی است، هر جایی که یک کاربر بتواند از تجارب ما لذت ببرد. البته ما به توسعه و تولید بازی برای کنسول پلی استیشن ادامه خواهیم داد چرا که پس از 12 سال همکاری دیگر این پلت فرم را به خوبی می‌شناسیم؛ اما ما همچنین بر روی تمامی پلت‌فرم‌های دیگر نیز حاضر خواهیم بود».
شرکت Quantic Dream بر روی پروژه‌های آینده‌ی غول تولیدکننده‌ی چینی NetEase سرمایه‌گذاری کرده است. این شرکت همانی است که اخیرا بر روی آی پی جدید non-Destiny شرکت Bungie سرمایه گذاری کرده و به عنوان بخشی از یک رابطه‌ی همکاری طولانی مدت با شرکت بلیزارد در حال کار بر روی نسخه‌ی موبایلی بازی Diablo است.

 

نظرات بسته شده است.