Ultimate magazine theme for WordPress.

بازی Zombie Army 4 Dead War چه زمانی عرضه می گردد

بازی Zombie Army 4 Dead War

پیشتر اخباری جزئی در مورد این بازی منتشر گردیده بود ، اما امروز شرکت طراح بازی یعنی Rebellion اعلام نموده که بازی Zombie Army 4 Dead War که در حقیقت اسپین آف بازی Sniper Elite بوده و در ابتدای سال 2020 به بازار عرضه خواهد شد.

طراحی بازی Zombie Army 4 Dead War از جنگ جهانی دوم گرفته شده و با گرافیک بسیار بالا و به نمایش گذاشتن برخورد گلوله به صورت X-Ray شما را غرق در بازی می کند. بازی در سال های 1940 در یک محیط پس از جنگ دنیای مردگان بوده که تلفیقی از وحشت هیجان و البته مهارت در تیراندازی می باشد. این بازی در کنار اسپین آف بودن ، به صورت مجزا دارای 4 سری مختلف می باشد.

تریلر بازی Zombie Army 4 : Dead War

شرکت Rebellion در مورد محیط و جو این بازی توضیحات یداده که در ادامه به آنها می پردازیم.

” سال 1946 ، اروپای تکه تکه شده توسط شرارت پروژه ی Plan Z به خرابه ای بی پایان مبدل شده؛ جمعی از جوانمردان ، هیتلر و سربازان آن را به جهنم فرستادند اما آنها نمیدانند که این سربازان برگشته تا انتقام پیشوای خود را بگیرند. شما باید در این بازی به صورت تک نفره یا با دوستان خود از بین هزاران سرباز نازی که به زامبی تبدیل شده اند گذشته و با ترس های خود روبرو شوید.”

این بازی به صورت عمیقی طراحی شده تا تاثیری مناسب بر روی بازیکنان گذاشته و آنها را درگیر خود کند. بازیکنان می توانند در تیم هایی 4 نفره این چنگ وحشت انگیز را آغاز کرده و با گذر از ایتالیا به یاران متفقین پیوسته تا با زامبی ها مقابله کنند. در ادامه اسکرین شات هایی از محیط بازی قرار داده شده تا با محیط آن آشنایی بیشتری پیدا کنید.

بازی Zombie Army 4 Dead War
بازی Zombie Army 4 Dead War
بازی Zombie Army 4 Dead War
بازی Zombie Army 4 Dead War

رونمایی رسمی از این بازی فردا به صورت رسمی به انجام خواهد رسید. این بازی مخصوص PC ، PS4 ، Xbox One ارائه شده و میتوان آن را به صورت آنلاین از فروشگاه بازی Epic Games Store تهیه نمود.

منبع bloody-disgusting

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.