Ultimate magazine theme for WordPress.

باز کردن قفل آیفون

باز کردن قفل آیفون

باز کردن قفل آیفون : قفل گوشی برای این طراحی شده است که دسترسی افراد ناخواسته به اطلاعات گوشی شما را محدود کند اما همین تمهیدات امنیتی گاهی اوقات می‌تواند خودتان را هم از دسترسی به گوشی‌تان محروم سازد.

باز کردن قفل آیفون

هیچ ترکیب جادویی‌ای برای افزایش تعداد بارهای زدن رمز قفل گوشی و یا ریست کردن تایمر قفل گوشی وجود ندارد چون در غیر اینصورت دیگر قفل گوشی به چه دردی می‌خورد؟ متاسفانه بدون داشتن اجازه‌ی رسمی از مراجع قانونی و یا دسترسی به نرم‌افزارهای تجسسی نظامی (و فرض می‌کنیم که شما به چنین نرم افزارهایی دسترسی ندارید!) تنها راه وارد شدن به گوشی پاک کردن اطلاعات آن و ریست کردن گوشی به تنظیمات کارخانه است.

بله شما می‌توانید انبوهی راهنماهای آنلاین بر روی اینترنت پیدا کنید که به شما در مورد باز کردن قفل آیفون اما توجه داشته باشید که اکثر این راهنما‌ها قدیمی هستند و معمولا به دریچه‌های نفوذی اشاره دارند که دیگر بسته شده‌اند و یا از شما نصب برنامه‌های خاصی را می‌خواهند که در اغلب موارد بدافزار هستند و ممکن است به دستگاه شما آسیب جدی وارد کنند. یادتان باشد که همیشه یک نسخه‌ی پشتیبان از اطلاعات گوشی بر روی حساب کاربری اپل خود داشته باشید تا در این مواقع با خیال راحت بتوانید گوشی را ریست کنید.

باز کردن قفل آیفون
باز کردن قفل آیفون

اکنون برای ریست کردن گوشی خود مراحل زیر را انجام دهید:

نخست گوشی خود را به کامپیوتر وصل کرده و برنامه‌ی iTunes را اجرا کنید. سپس دستگاه را با استفاده از دکمه‌یPower ریستارت کنید. در iPhone 8 و X و نسخه‌های بالاتر، دکمه‌ی Volume Up را فشار داده و رها کنید؛ سپس دکمه‌ی Volume Down را نیز به همین صورت فشار داده و رها کنید. پس از آن دکمه‌ی روشن/خاموش دستگاه را فشار داده و نگاه دارید تا زمانی که پیام ورود به حالت recovery mode را بر روی صفحه مشاهده کنید. در iPhone 7 دکمه‌های روشن/خاموش و Volume Down را به طور همزمان فشار داده و نگاه دارید تا پیام ورود به حالت recovery mode را ببینید. در iPhone 6 و نسخه‌های قدیمی‌تر دکمه‌‌های Home و روشن/خاموش را فشار داده و نگاه دارید. پس از انجام این کار کامپیوتر از شما خواهد خواست که می‌خواهید وارد Update یا Restore شوید؛ گزینه‌ی Restore را انتخاب کنید.

در نهایت برای دفعات بعدی اگر گوشی شما از روش‌های دیگری برای باز کردن قفل گوشی مانند اثر انگشت و یا تشخیص چهره بهره می‌گیرد حتما یکی از این حالت‌ها را هم برای مواقع ضروری فعال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.