باز کردن قفل برنامه واتس آپ بتا با حسگر اثر انگشت در اندروید | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

باز کردن قفل برنامه واتس آپ بتا با حسگر اثر انگشت در اندروید

باز کردن قفل برنامه واتس آپ بتا با حسگر اثر انگشت در اندروید

باز کردن قفل برنامه واتس آپ : پیشتر در ماه فوریه در سیستم عامل iOS به واتساپ ویژگی اضافه شد که می توانستید توسط حسگر اثر انگشت اپلیکیشن را باز کرده و به حساب خود دسترسی داشته باشید ، این ویژگی در iOS همراه با فناوری Touch ID شخص شما را برای دسترسی به اطلاعات تایید خواهد کرد تا اطلاعات تنها به شخص شما نشان داده شوند. اکنون نیز پس از ماه ها این ویژگی به اندروید اضافه شده که البته تنها در نسخه ی Beta اپلیکیشن کارایی دارد.

جنس بدنه گوشی Note10 و Note10 Plus آلومینیومی نیست

قیمت Note10 Plus و Note10

مشخصات فنی گوشی Galaxy Note10 Plus

واتساپ نسخه ی 2.19.221 اکنون برای تست کننده ها ارائه شده که می توانید آن را دانلود کنید و اگر آن را دارید می توانید با رفتن به منوی Settings و Acount از زیر شاخه ی Privacy و انتخاب گزینه ی Fingerprint lock استفاده از این ویژگی تازه را امکان پذیر سازید. پس از فعال کردن این ویژگی باید برای هر بار دسترسی به اطلاعات از حسگر اثر انگشت استفاده کرده تا به گوشی بگویید که این شمایید که می خواهید به اطلاعات دسترسی داشته باشید. البته با فعال بودن این ویژگی همچنان می توانید به تماس های صوتی و تصویری واتساپ دسترسی داشته و آنها را پاسخ دهید. البته این احتمال وجود دارد که شما نسخه ی تازه ی WhatsApp را دانلود کرده باشید و به دلیل سروری که به آن متصل هستید ، این ویژگی هنوز اضافه نشده باشد.

باز کردن قفل برنامه واتس آپ بتا
باز کردن قفل برنامه واتس آپ بتا

شما میتوانید برای فعال شدن این ویژگی زمان تعیین کنید که از 1 دقیقه تا 30 دقیقه میباشد. اگر به غیر از حالت آنی یا Immediate هر حالت دیگری را انتخاب کنید ، در مدت زمانی مشخص اپلیکیشن قفل شده و باید برای دسترسی به اطلاعات و پیام ها ازی حسگر اثر انگشت استفاده نمایید. در آخر هم می توانیم به ویژگی دیگر که به Privacy اضافه شده اشاره داشته باشیم که به شما این امکان را میدهد تا تعیین کنید که می خواهید محتوا و نام شخص فرستنده ی پیام نشان داده شود یا خیر. البته اگر قفل حسگر اثر انگشت را تعیین کرده باشید ، محتوای پیام و نام شخص گیرنده ی پیام به نمایش گذاشته نمی شود.

باز کردن قفل برنامه واتس آپ بتا
باز کردن قفل برنامه واتس آپ بتا

شاید هم دوست داشته باشید بدانید که اثر انگشت شما توسط فیسبوک ، مالک واتساپ گرفته می شود یا خیر ، در پاسخ می توانیم بگوییم که اطلاعات شما تنها در دسترس واتساپ خواهد بود و فیسبوک سهمی در آن نخواهد داشت. هنوز مشخص نیست که چه زمانی این آپدیت به واتساپ اضافه خواهد شد ، اما بی تردید به زودی ارائه می شود زیرا اندرویدی ها مدت زمان زیاد را برای دریافت آن در انتظار بوده اند.

منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.