Ultimate magazine theme for WordPress.

بدترین شهرهای دنیا برای زندگی

بدترین شهرهای دنیا برای زندگی

اگر در فکر مهاجرت هستید بهتر است پیش از اقامت درنگی کوتاه نموده و این مقاله را مطالعه کنید تا بدانید کدام شهرها بدترین شهرهای دنیا برای زندگی  می باشند و آنها را انتخاب نکنید.

ممفیس ، ایالت تنسی

 

شهر ممفیس در ایالت تنسی خانه ی الویس پریسلی خواننده ی معروف آمریکایی می باشد. این شهر خانه ی موسیقی راک اند رول بوده و اگر به موسیقی علاقه دارید می توانید جذابیت های خوبی را در این شهر پیدا کنید. در این شهر تنها خانه های قیمتی خریدار داشته و هر میزان این قیمت کاهش داشته باشد مردم تمایل کمتری به خرید آن ها نشان میدهند. از این رو قیمت خانه کاهش زیادی نداشته و باید برای تهیه ی ارزانترین آن ها 100 هزار دلار پرداخت کنید. نرخ بیکاری در این شهر 11.3 درصد بوده و از نظر نرخ جرم و جنایت در مکان 9 آمریکا قرار گرفته.

 

جکسون ایالت میسوری   

شهر جکسون در ایالت میسوری واقع شده دارای حد وسط قیمت خانه ی 89 هزار دلار و نرخ بیکاری 12.8 درصدی می باشد. میزان حداکثر درآمد 54 هزار دلار بوده و نرخ بالای جرم و جنایت این شهر را به یکی از بدترین شهرهای ایالات متحده تبدیل نموده.

 

داماسکوس ، سوریه  

 

 

شاید بتوان گفت بدترین شهری که می تواند به آن جا برای زندگی مهاجرت کنید ، شهر داماسکوس در سوریه باشد. این شهر پنج هزار ساله اکنون به میدان جنگ و قدرت نمایی کشورهای غربی تبدیل شده و جایی برای زندگی در آن وجود ندارد. بسیاری از سکنه ی قدیمی این شهر برای نجات جان خود به اروپا و کشورهای همسایه پناه برده اند. ایالات متحده این کشور را به عنوان Level 4 به معنای سفر ممنوع تعیین نموده.

 

دیتون ، اوهایو

 

اگر به هواپیما علاقه دارید احتمالا نام شهر دیتون را باید شنیده باشید. قیمت خانه در این شهر بسیار بالا بوده و برای یک خانه ی کوچک باید 66 هزار دلار پرداخت نمایید و از جایی که نرخ بیکاری و جرم نیز در این شهر بسیار بالا بوده زندگی در این شهر می تواند به جهنمی مهاجرتی برای شما تبدیل گردد.

 

تریپولی ، لیبی  

 

 

تریپولی ، شهری که صدها سال به عنوان یک شهر جهانی شناخته میشد. این شهر در قرن هفتم پیش از میلاد بنا شده مملو از تاریخ بشریت بوده. اما متاسفانه به دلیل حضور اسلام گرایان افراطی به میدان جنگ تبدیل شده. این شهر نیز مانند سوریه عضو سطح 4 شناخته شده و سفر به آنجا به ندرت صورت میگیرد.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.