برد پیت از فضانوردان پرسید چه کسی در فضا موسیقی پخش می کند ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

برد پیت از فضانوردان پرسید چه کسی در فضا موسیقی پخش می کند ؟

برد پیت از فضانوردان پرسید چه کسی در فضا موسیقی پخش می کند ؟

مطمئناً فضانوردی بسیار جالب و جذاب است. برد پیت در روز دوشنبه طی تماس با ایستگاه فضایی بین المللی با یکی از فضانوردان ناسا به نام نیک هگ صحبت کرد. برد پیت از هگ پرسید در فضا چه کسی موزیک می گذارد؟ پیت که در فیلم جدید به سوی ستارگان Ad Astra در نقش فضانورد ظاهر شده است با هگ گپ زد. هگ در حالی که در جاذبه ی صفر بود، پاسخ پرسش های پیت را می داد.
بعد از تبادل نظر در مورد مسائل بین المللی فضانوردی و حفظ روحیه در فضا، پیت سوال عجیبی مطرح کرد:«چه کسی در فضا موزیک ها را انتخاب می کند؟»
هگ در پاسخ به پیت گفت در این ایستگاه هم مثل هر ایستگاه فضایی بین المللی دیگر، انتخاب موزیک به صورت جمعی انجام می شود. او گفت:«ما موزیک های متنوعی گوش می کنیم و به صورت نوبتی موزیک میگذاریم.» وی افزود با وجود یک فضانورد ایتالیایی و دو فضانورد روس، موزیک این ایستگاه هم مثل خودش، بین المللی است.
هگ به پیت گفت که به ندرت کف پایش را بر جایی در فضا می گذارد و آنقدر با شست پایش به برآمدگی ها آویزان شده که شست پایش باد کرده است.

چرا پایان سریال Supernatural تغییر یافت ؟

عوامل سریال بازی تاج و تخت به جنگ ستارگان می‌روند

هگ گفت فضانوردان از رنگ ها استفاده می کنند تا ریتم شبانه روزی زندگی خود را حفظ کنند. نور فضاپیما در صبح آبی روشن است و تا شب به تدریج تیره تر و تاریک تر می شود تا روز و شب را شبیه سازی کنند. او می گوید راه رفتن در فضا خیلی بی صداست و فقط صدای سیستم تهویه ی لباس فضانوردی به گوش می رسد.
اعضای ایستگاه فضایی، فیلم به سوی ستارگان را تماشا کرده اند. در این فیلم، برد پیت نقش یک فضانورد به نام روی مک براید را بازی می کند که از منظومه ی شمسی خارج می شود تا پدرش را پیدا کند. هگ از پیت برای ساختن چنین فیلم هایی که رویای فضانوردی را در کودکان می پروراند، تشکر کرد و اظهار کرد که خودش هرگز نتوانسته پا بر روی مریخ بگذارد اما نسل های بعدی قطعاً کارهای بزرگی خواهند کرد.
سپس پیت از او پرسید که چه کسی نقش فضانورد را بهتر بازی کرده است؛ خودش یا جورج کلونی در فیلم جاذبه و در نقش مت کوالسکی؟ هگ پاسخ داد:«تو بهتر بازی کردی.»
فیلم به سوی ستارگان در تاریخ 18 سپتامبر در انگلیس، 19 سپتامبر در استرالیا و 20 سپتامبر در آمریکا به روی پرده می رود.

منبع cnet

نظرات بسته شده است.