بررسی تخصصی آیفون XS Max | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بررسی تخصصی آیفون XS Max

بررسی تخصصی آیفون XS Max

بررسی تخصصی آیفون XS Max : اپل بالاخره یک گوشی با صفحه نمایش بزرگ عرضه می کند و برای فیلم بازها و طرفدارن بازی و سرگرمی ، ایفون XS MAX یک مورد تازه هیجان انگیز در این عرصه می باشد.مطمئنا قیمت آن بالا می باشد اما اگر از عهده خرید آن بر می آیید حتما تجربه ای عالی و بی نظیر برای شما خواهد بود.
نقاط مثبت:صفحه نمایشی عالی برای بازی و فیلم ، دوربینی عالی و باکیفیت
نقاط منفی: احتمالا گرانترین ایفون خواهد بود ، اندازه آن ممکن است کمی در کار راحت با آن مشکل ایجاد کند

بررسی تخصصی گوشی Galaxy M20

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A80

آخرین سیستم اجرایی اپل روی ایفون XS MAX در دسترس خواهد بود و ویژگی های بسیار تازه ای مانند Dark Mode ارائه می دهد و سرعت اپ ها زیادتر شده است . بنابراین شما می توانید بیشترین استفاده را از این ایفون داشته باشید.
ایفون XS MAX بزرگترین گوشی هوشمندی است که اپل تا به حال ساخته است. این گوشی دارای صفحه نمایش 6.5 اینچی می باشد و به سختی می توان در آن گودی و شکافی را پیدا کرد. در بررسی تخصصی آیفون XS Max متوجه شدیم که این گوشی از دو لحاظ برای جیب سنگین است : پول و اندازه . علاوه بر اینکه بزرگترین گوشی اپل است گران ترین آیفون نیز می باشد و رقیبی بسیار قوی برای قوی ترین گوشی های اندورید به شمار می رود.
اپل همیشه در ارائه گوشی هایی با اندازه بزرگ مقاومت کرده است تا اینکه در سال 2017 گوشی ایفون X را عرضه کرد که دارای اندازه 5.8 اینچی بود . به هر حال اکنون اپل به این نتیجه و تصمیم رسیده است که اندازه گوشی های خود را بیشتر کند و ایفون XS MAX اولین گوشی از نسل گوشی های تازه و بزرگتر اپل می باشد.
برای آنهایی که به بازی و فیلم علاقه زیادی دارند ، صفحه پهن و گسترده شده ایفون XS MAX یک موضوع خوشایند است و افرادی که می خواهند از ویژگی های عالی این گوشی بدون صفحه بزرگ بهره ببرند می توانند از گوشی کوچکتر ایفون XS استفاده کنند.

قیمت آیفون XS Max و در دسترس بودن ایفون XS MAX

  • ایفون XS MAX با 64 گیگابایت حافظه: 1099 دلار
  • ایفون XS MAX با 256 گیگابایت حافظه: 1249 دلار
  • ایفون XS MAX با 512 گیگابایت حافظه : 1449 دلار

قیمت ایفون XS MAX با 1099 دلار شروع می شود که 64 گیگابایت حافظه دارد و 100 دلار گرانتر از ایفون XS می باشد. اگر دنبال حافظه داخلی بیشتری هستید می توانید ایفون XS MAX با حافظه 256 گیگابایتی را بخرید که 1249 دلار قیمت دارد و اگر بازهم حافظه بیشتری می خواهید می توانید گرانترین ایفون XS MAX با 512 گیگ حافظه را بخرید که 1449 دلار قیمت دارد. هیچ گوشی ای فعلا گرانتر از ایفون XS MAX با حافظه 512 در رده خودش وجود ندارد. اگر چه در عوض این مقدار پول گوشی بسیار عالی خواهید داشت اما واقعا این مقدار پول بسیار زیاد است.

بررسی تخصصی آیفون XS Max
بررسی تخصصی آیفون XS Max

بررسی تخصصی آیفون XS Max : طراحی

ایفون XS MAX دارای طراحی فریبنده ای می باشد. آن را بردارید تا متوجه شوید اطراف گرد آن باعث می شود احساس کنید این گوشی واقعا ضخیم می باشد.
این گوشی به راحتی در دست قرار نمی گیرد و البته به خاطر قیمت بالای آن و اندازه اش امنیت گوشی برایتان مسئله مهمی است و این تازه نصف ماجرا می باشد. ما ایفون XS MAX را با تعدادی گوشی هم رده خود مقایسه کردیم و ایفون ضخیم تر احساس می شد و خوش دستی آنها از همه کمتر بود. نکته جالب این است که ایفون XS MAX از همه آنها نازک تر می باشد. دلیل ان ساده است : لبه های مخروطی و باریک شده. پشت ایفون XS MAX کاملا صاف است و این کار را برای نگه داشتنش کمی عجیب می کند .

بررسی تخصصی آیفون XS Max
بررسی تخصصی آیفون XS Max

چیزی که در مورد ایفون XS MAX تاثیرگذار است این است که صفحه نمایش بزرگ 6.5 اینچی را درون یک بدنه کوتاه تر و نازک تر از ایفون 8 پلاس جا داده است.
اگر چه آیفون XS MAX درون دست کمی اذیت می کند در عوض شما صفحه نمایشی بزرگ و وسیع را خواهید داشت.
فریم فلزی اطراف و فرمول جدید شیشه در پشت و جلو گوشی ظاهری بسیار جذاب به ایفون XS MAX می بخشد و مقاومت آن نسبت گرد وخاک و آب نیز افزایش یافته است.
اپل امنیت ایفون XS MAX را به گونه /قرار داده است که می تواند تا نیم ساعت در آب غوطه ور شود بدون این که اتفاقی برای آن بیفتد. اپل ادعا کرده است که این گوشی در انواع آب ها مانند اب نمک ، اب کلردار ، شیر و آب میوه های رقیق سالم می ماند.
البته باید گفته شود که بیشتر گارانتی ها و ضمانت پس از فروش ایفون XS MAX شامل اسیب های ناشی از تماس با مایعات نمی شوند.

بررسی تخصصی آیفون XS Max
بررسی تخصصی آیفون XS Max

جک هدفونی در ایفون XS MAX وجود ندارد واین مورد کاملا حذف شده است. به جای آن یک جفت ایرپاد درون جعبه وجود دارد که می تواند به گوشی متصل گردد. خوشبختانه ایفون XS MAX دارای شارژ وایرلس نیز می باشد.
دکمه پاور/قفل در سمت راست ایفون XS MAX قرار دارد و به راحتی می توان از آنها استفاده کرد. کلید صدا نیز در سمت چپ ایفون XS MAX قرار دارد. برای خاموش کردن ایفون XS MAX باید دکمه پاور و صدا را نگه داشت تا گوشی خاموش شود.
شکاف سیم کارت نیز در زیر دکمه صدا قرار دارد. گوشی دارای دو سیم کارت می باشد . یک سیم کارت را شما روی گوشی می گذارید و سیم کارت دیگر (eSIM) درون گوشی جاسازی شده است.
با وجود همه اینها ، ایفون XS MAX چندان از طراحی ایفون X فاصله نگرفته است و تنها کمی کشیده تر شده است. البته یک گزینه رنگ بیشتر برای ایفون XS MAX از ایفونX وجود دارد.
اپل شمایل طلایی را به تازگی برای ایفون XS MAX و ایفون XS معرفی کرده است . اگر شما ایفون XS MAX طلایی را کمی گران می بینید می توانید از گزینه های نقره ای و خاکستری فضایی استفاده کنید.

منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.