نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون Hyland Saturn One | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون Hyland Saturn One

هدفون Hyland Saturn One یک هدفون با صدای فوق العاده است و صدایی واضح، شفاف و پویا دارد. اگر در خانه از آن استفاده کنید و تجهیزاتی مثل DAC داشته باشید، این هدفون انتخاب خوبی برای گوش دادن به موسیقی است.

نقاط قوت: گوشی های بزرگ، صدای شفاف، واضح و پویا، طراحی زیبا، صدای متعادل
نقاط ضعف: نیاز به DAC برای بهبود عملکرد و پدهای اسفنجی بزرگ
مشخصات کلیدی:
پشت باز
بدنه ی چوبی و دست ساز
کابل جداشدنی 1.6m
وزن 200 گرم

بررسی مشخصات فنی هدفون Hyland Saturn One
بررسی مشخصات فنی هدفون Hyland Saturn One

هدفون جدید Hyland Saturn One یک جفت هدفون پشت باز از برند Hyland می باشد که برای علاقه مندان به موسیقی مناسب است. برند Hyland در واتفورد بنیان نهاده شده و هدفون هایش توسط صاحب کمپانی، الکس هایلند طراحی شده اند.
این کمپانی هدفون را بر اساس هدفون های سری Grado Prestige طراحی کرده و کیفیت صدا را تا حد ممکن ارتقا داده است. همچنین در ساخت این هدفون راحتی در نظر گرفته شده و می توان برای مدت زمان طولانی از آن استفاده کرد. هدف این هدفون بلندپروازانه است اما به هر حال گوش کردن با آن آنقدرها هم شگفت انگیز و باورنکردنی نیست.

طراحی هدفون Hyland Saturn One :

بررسی مشخصات هدفون Hyland Saturn One
بررسی مشخصات هدفون Hyland Saturn One

با دیدن Saturn One متوجه خواهید شد که این هدفون از Grado الهام گرفته شده است. با آن که ظاهر خاصی ندارد اما جذاب است. تمام هدفون ها به صورت دست ساز تولید شده اند. چوب جلا داده شده ی گوشی ها بسیار دوست داشتنی است و توری مشبک آن کاملاً شبیه به توری Grado است.
هدبند با دست شکل داده شده و به گوشی ها وصل شده است. بالشتک های تعبیه شده بر روی گوشی ها نرم و راحت هستند اما به نظر بی کیفیت هستند که این اصلاً برای یک هدفون 350 پوندی خوب نیست.

بررسی هدفون Hyland Saturn One
بررسی هدفون Hyland Saturn One

Saturn One با 200 گرم وزن، سبک و راحت است. بعد از استفاده ی طولانی مدت باعث گرما و خستگی نمی شود.تغییر طول هدبند کار سختی نیست و با آن که قدیمی است، چاشنی های مدرن دارد.
درون جعبه یک کابل بلند 1.6 متری وجود دارد که هدفون را به دستگاه های دیگر متصل می کند. این هدفون پشت باز برای استفاده در منزل مناسب است.

قابی که بتوانید هدفون را با آن جابجا کنید، وجود ندارد و این هدفون درون یک جعبه ی چوبی قرار دارد. البته کیسه ای وجود دارد که وقتی از هدفون استفاده نمی کنید می توانید هدفون را درون آن بگذارید.

کیفیت صدا:

هدفون جدید Hyland Saturn One صدای خیلی خیلی خوبی دارد. توصیف می شود این هدفون را در کنار DAC یا آمپلی فایر هدفون استفاده کنید. این هدفون صدای بسیار با کیفیتی دارد حتی اگر حجم صدا کم باشد اما می توان با آمپلی فایر و DAC کیفیت را ارتقا داد.

برخورداری از درایورهای 40 میلی متری پویا، باعث می شود صدای هدفون های Hyland Saturn One احاطه کننده باشد. این اسپیکر باس خوب و تعدیل شده ای ارائه می دهد.

هدفون Hyland Saturn One
هدفون Hyland Saturn One

جزییات و گستره ی دینامیکی این اسپیکر بسیار خوب است. صدای گیتار بسیار واضح و دقیق به گوش می رسد. صدای این اسپیکر خنثی و متعادل است و برای گوش سپردن به موسیقی عالی است. تجربه ی گوش دادن به موسیقی با این اسپیکر بی نظیر است.
هدفون پشت باز Saturn One بسیار تاثیرگذار است و صدای واضح با باس پویا ارائه می دهد. این هدفون به آمپلی فایر و DAC نیاز دارد تا عملکرد خیلی خوبی داشته باشد. بدون آمپلی فایر صدای این هدفون کم است و احاطه کننده نیست. Cyrus soundKey و AudioQuest Dragonfly با قیمت های 70 و 100 پوند برای استفاده در کنار این هدفون انتخاب خوبی هستند.
اگر وسیله ای دارید که صدای Saturn One را تقویت کند، این هدفون مناسب شماست.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع trustedreviews

نظرات بسته شده است.