بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون LG TONE Style HBS SL5 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون LG TONE Style HBS SL5

هدفون LG TONE Style HBS SL5 صدای خیلی خوبی برای استفاده در زندگی روزمره ارائه می دهد. صدایی لوکس هدست ال جی TONE Style HBS SL5 توسط Meridian طراحی شده و تجربه ی شنیداری بی نظیر، باس قدرتمند و ضرب آهنگ واضح به کاربر ارائه می کند. تجهیزات صوتی بیسار باکیفیتی در این هدفون بی سیم به کار رفته است. ظاهر این مدل بسیار صیقلی و شیک است. گردنی ظریف و سبک با سیم های جمع شو طوری طراحی شده اند که برای استفاده ی روزمره بسیار مناسب و راحت هستند.

بررسی تخصصی مشخصات هندزفری LG TONE Style HBS SL5
بررسی تخصصی مشخصات هندزفری LG TONE Style HBS SL5

هندزفری LG TONE Style HBS SL5

گردنی ظریف و صیقلی بسیار راحت پوشیده می شود و هرجا که بروید می توانید به راحتی هندزفری LG TONE Style HBS SL5 را با خود حمل کنید. جمع شدن سیم ها باعث می شود چیزی جلوی دست و پای کاربر را نگیرد و احساس راحتی به مصرف کننده القا می کند.

هدفون LG TONE Style HBS SL5 2
هدفون LG TONE Style HBS SL5 2

وقت زیادی ندارید؟ اشکالی ندارد. فقط با ده دقیقه شارژ  ، 3 ساعت موزیک گوش کنید. با وجود چند میکروفون از وضوح و شفافیت مکالمه مطمئن باشید. هنگام دریافت تماس یا پیام گردنی شروع به ویبره زدن می کند. صدای سه بعدی را تجربه کنید که بسیار شبیه به صدای واقعی با باس قدرتمند است.

هدست LG TONE Style HBS SL5 3
هدست LG TONE Style HBS SL5 3

برای پخش موزیک 8 ساعت و برای مکالمه 8 ساعت فرصت دارید. در حالت استندبای این هدست 18 روز دوام می آورد. این هدست از بلوتوث نسخه 5 برخوردار است.
مدت استفاده از هدفون LG TONE Style HBS SL5 می تواند به عواملی همچون تنظیمات، قدرت سیگنال، درجه حرارت، فرکانس و طرز استفاده بستگی داشته باشد.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع att

نظرات بسته شده است.