بررسی تخصصی هدفون انکر مدل Soundcore Liberty 2 Pro : صدایی بی کران | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بررسی تخصصی هدفون انکر مدل Soundcore Liberty 2 Pro : صدایی بی کران

عملکرد هدفون انکر Soundcore Liberty 2 Pro به اندازه ای خوب بوده که شاید بهتر باشد در انجام نقد و بررسی کمی سنت شکنی کنیم بگوییم هدفون Soundcore Liberty 2 Pro واقعا خارق العاده است و اگر پیش از خواهندن این نقد بررسی نظر شما را جلب کرده بهتر است وقت را تلف نکرده و هرچه سریعتر به تهیه کردنش اقدام کنید.

 

اما اگر به هر دلیل هنوز در خریداری آن مطمئن نیستید، لازم است به ادامه این مقاله ادامه دهید زیرا این هدفون ها ویژگی های بسیاری دارند که می توانند شما را مجذوب خودشان کنند. این هدفون با قیمت 150 دلاری می تواند صدایی فوق العاده را تولید کند و اگر کیفیت صدا مهمترین معیار شما برای تهیه هدفون است شاید نتوانید هدفونی بهتر از آنها را در این بازه قیمتی پیدا کنید.

جعبه ای شگفت انگیز

هندزفری انکر مدل Soundcore Liberty 2 Pro
هندزفری انکر مدل Soundcore Liberty 2 Pro
بررسی تخصصی هدفون انکر مدل Soundcore Liberty2 Pro
بررسی تخصصی هدفون انکر مدل Soundcore Liberty2 Pro
هندزفری انکر Soundcore Liberty 2 Pro
هندزفری انکر Soundcore Liberty 2 Pro
هندزفری انکر Soundcore Liberty2 Pro
هندزفری انکر Soundcore Liberty2 Pro

کافیست جعبه این هدفون ها را برای نخستین بار ببینید تا به معنای عشق در نگاه اول پی ببرید. جعبه هدفون Soundcore Liberty 2 Pro به قدری جذاب است که به جرات می توانیم بگوییم هرگز تا به حال جعبه ای با این ظاهر ندیده اید. ظاهر جعبه این هدفون 3 وجهی بوده و روی آن روکشی کاغذی کشیده شده که ظاهری جذاب به ان بخشیده است. هدفون و کیس شارژ آنها پشت یک قاب شفاف قرار گرفته اند و دور تا دور داخل جعبه تصاویری گرافیکی از هدفون کشیده شده است. در زیر هدفون ها یک قسمت بزرگ و مخصوص طراحی شده که محل قرارگیری بالشتک ها در 6 اندازه مختلف و یک کابل شارژ و دو وینگ مخصوص داخل گوشی قرارگرفته که به هدفون ها کمک کی کنند در حین ورزش در گوش باقی بمانند.

شرکت Anker تمام تلاشش را کرده تا بتواند در نگاه اول تمام توجه مخاطب را به هدفون های جدیدش جلب کند. طراحی این جعبه به قدری زیبا بوده تا حتی به خاطر آن هم که شده بخواهید هدفون ها را خریده یا حداقل یک بار هم که شده امتحان کنید.

طراحی ظریف اما بزرگ هندزفری انکر Soundcore Liberty 2 Pro

هدفون های Soundcore Liberty 2 Pro به خوبی طراحی شده اند اما نمی توانید همچین نظری را در رابطه با کیس شارژ آنها دهید زیرا این کیس شارژ بزرگ بوده و هدفون ها خیلی راحت در داخل آن قرار نمی گیرند.

انکر Soundcore Liberty2 Pro
انکر Soundcore Liberty2 Pro

کیس شارژ شاید آنقدرها هم بزرگ نباشد اما اگر آن را با دیگر کیس های شارژ مقایسه کنید می توانید متوجه بزرگی بی مقیاس آن شوید. کیس شارژ این هدفون ها از کیس هدفون های Master and Dynamic MW07 بزرگتر است و کمی از کیس شارژ بزرگ هدفون های Sony WF-SP800N کوچکتر می باشد. دلیل اصلی بزرگ به نظر رسیدن کیس شارژ این هدفون ها لبه ی گرد آن بوده و شاید بهتر بود Anker روشی ساده تر را برای طراحی آن پیدا می کرد. فضای هدر رفته زیادی در این کیس شارژ وجود دارد و مکان قرارگیری باتری که در زیر آن بوده بسیار کوچک و سبک است.

Soundcore Liberty2 Pro
Soundcore Liberty2 Pro

درب کیس شارژ به راحتی باز می شود اما اگر با دقت نگاه بیندازید متوجه قرارگیری عجیب هدفون ها در داخل کیس می شوید. معمولا هدفون ها در کیس شارژ نزدیک به یکدیگر قرار گرفته اند و روی آنها به سمت بیرون است تا بتوانید راحت آنها را خارج نمایید اما هدفون های Liberty 2 Pro با فاصله و به پشت قرار گرفته اند و در هر بار برای خارج کردن آنها باید با دقت عکس نمایید تا آسیب نبینند.

حالا بیایید در مورد خود هدفون ها صحبت کنیم که واقعا بزرگ هستند و می توانید این بزرگی را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

Anker Soundcore Liberty2 Pro
Anker Soundcore Liberty2 Pro

شاید در نخستین باری که آنها را امتحان کنید متوجه بزرگی آنها نشوید اما به قدری بزرگ هستند که تمام افراد اطراف شما متوجه حضورشان می شوند و خیلی سخت است که حضورشان را نادیده بگیرید. با اینکه می توانید با استفاده از دکمه قرار گرفته روی هدفون ها موسیقی را متوقف، پخش و رد کرده ، آنها را خاموش رو روشن کرده و به تماس های ورودی پاسخ دهید اما باید بگوییم که این دکمه بسیار کوچک بوده و در مکان بدی قرار گرفته است. این دکمه در سمت بالای هدفون سمت راست بوده که دسترسی به آن بسیار دشوار است. امکان ندارد دست شما به طور تصادفی به آن برخورد داشته باشد که نکته ای مثبت به شمار می آید اما شاید بهتر باشد برای کنترل موسیقی در حال پخش و پاسخ دادن به تماس ها از گوشی یا ساعت هوشمند خود استفاده نمایید.

هدفون Anker Soundcore Liberty2 Pro
هدفون Anker Soundcore Liberty2 Pro

یکی دیگر از مشکلات این هدفون ها این است که نمی تواندی میزان بلندی صدا را توسط حسگرها و دکمه کنترل نمایید. اما از آنجا که ما به طور لی برای تغییر موسیقی از گوشی هایمان استفاده می کنیم، تغییر میزان بلندی صدا هم توسط گوشی بسیار ساده تر خواهد بود.

ویژگی ها و راحتی هدفون بی سیم انکر Soundcore Liberty2 Pro

اما حالا نوبت به اشاره به ویژگی های مصبت هدفون ها رسیده که تعدادشان بسیار زیاد است. شاید میزان باتری هدفون انکر Soundcore Liberty 2 Pro به اندازه مدل اسپرت و مشابه Spirit X2 نباشد اما 8 ساعت شارژ برای هر کاربری می تواند مناسب باشد تا در تمام ساعاتی که بیرون هستند از آنها استفاده نمایند. علاوه اینکه کیس شارژ امکان 33 مرتبه شارژ را فراهم ساخته تا در مجموع بتوانید به مدت 32 ساعت از آنها استفاده نمایید که برای هر کاربری مناسب است.

هندزفری Anker Soundcore Liberty2 Pro
هندزفری Anker Soundcore Liberty2 Pro

اگر تنها آنها را به مدت 10 دقیقه در کیس شارژ قرار دهید امکان استفاده 2 ساعته از آنها را خواهید داشت که نکته ای بسیار مثبت است. کیس شارژ هم داری پشتیانی از شارژ بیسیم Qi بوده و می توانید توسط کابل USB-C به سرعت آن را شارژ نمایید. این هدفون ها توسط اپلیکیشن مخصوص Soundcore پشتیبانی می شوند که عملکردی بسیاری مناسب دارد و می توانید از میان 10 نوع پیش‌فرض پخش موسیقی، نوع مورد علاقه خود را انتخاب کرده و یا حتی EQ خودتان را ساخته و از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید. متاسفانه در هدفون ها حسگری برای تشخیص برداشته شدن از گوش قرار داده نشده و باید به طور دستی پخش موسیقی را متوقف نمایید.

هندزفری Anker Soundcore Liberty 2 Pro
هندزفری Anker Soundcore Liberty 2 Pro

خبر خوب این است که هدفون ها دارای پشتیبانی از کدک aptX هستند. فناوری نویزکنسلینگ در این هدفون ها قرار داده نشده و باید بگوییم نیازی هم به آن ندارند و ایزوله سازی در داخل گوش به خوبی انجام شده تا حتی در زمانی که صدا کم باشد هم صدایی جز موسیقی در حال پخش به گوشتان نرسد. اگر کانال گوشتان کوچک است شاید پس از ساعت های طولانی کمی دچار خستگی و درد شوید و بهتر است کوچکترین بالشتک را استفاده کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

منبع digitaltrends

نظرات بسته شده است.