بررسی تخصصی هدفون بلوتوث LG TONE Style HBS SL6S | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بررسی تخصصی هدفون بلوتوث LG TONE Style HBS SL6S

هدفون جدید LG TONE Style HBS SL6S : مشخصات کلیدی: برخورداری از اسپیکرهای اکسترنال، مکانیزم جمع شدن بادز با سیم پیچ با استفاده ازTone Style L6S خودتان را در صدای سه بعدی غرق کنید. این هدست گردنی بسیار ظریف و سبک به راحتی پوشیده می شود و هنگام رانندگی و یا در زمان ورزش صبحگاهی اصلا شما را اذیت نمی کند و اجازه می دهد به موسیقی دلخواهتان گوش کنید. این هدست با برخورداری از اسپیکرهای اکسترنال از هدفون های گردنی مجهز به سیم پیچ به بادز بی سیم تبدیل می شوند. Tone Style L6S در هنگام دریافت تماس یا پیام با ویبره شما را خبردار می کند.

هدفون LG TONE Style HBS SL6S
هدفون LG TONE Style HBS SL6S

هندزفری ال جی TONE Style HBS SL6S

با استفاده از هدفون بلوتوثی LG TONE Style HBS SL6S با مکانیزم جمع شدن سیم ها، خودتان را از شر سیم و گره خلاص کنید. دکمه ی تعبیه شده بر روی گردنی را فشار دهید تا گوشی ها جمع شوند و در جای خود قرار بگیرند.
صدای طراحی شده توسط Meridian شما را در باس بی نظیر و ضرب آهنگ شفاف غرق می کند. صدای سه بعدی با باس قدرتمند لذت گوش دادن به موزیک را دوچندان می کند. حتی یک نت را از دست نمی دهید.

هدفون جدید LG TONE Style HBS SL6S
هدفون جدید LG TONE Style HBS SL6S

چه در دفتر کار خود و چه در مترو با تلفن صحبت کنید، هندزفری ال جی TONE Style HBS SL6S با میکروفون دوگانه صدای شما را به خوبی دریافت می کند و به خوبی در اختیار مخاطب شما می گذارد.
به موزیک های مورد علاقه، پادکست ها و کنفرانس ها تا 8 ساعت بی وقفه گوش کنید. بنابراین می توانید کل روز از هدست استفاده کنید. اگر شارژ تمام شود هم مشکلی نیست؛ می توان با استفاده از شارژ سریع برای سه ساعت دیگر هم دستگاه را شارژ کرد و در حدود 10 ساعت از آن استفاده نمود.
موارد مصرف مختلف، عمر باتری را تعیین میکنند؛ تنظیمات و فاکتورهای دیگر.

هندزفری ال جی TONE Style HBS SL6S
هندزفری ال جی TONE Style HBS SL6S

قابلیت های این هدفون :
اسپیکر اکسترنال
گردنی راحت و نرم
سیم های جمع شو
شارژ سریع
میکروفون دوگانه
ویبره
طراحی صدا توسط Meridian
8 ساعت زمان مکالمه و گوش دادن به موزیک با هدفون ال جی
18 ساعت استندبای

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع verizonwireless

نظرات بسته شده است.