نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون Skullcandy Sesh True | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون Skullcandy Sesh True

ما در این مقاله به نقد و بررسی تخصصی مشخصات فنی هدفون Skullcandy Sesh True خواهیم پرداخ و نقاط ضعف و قوت آن را به شما معرفی خواهیم نمود .

ایربادز بی سیم Sesh دارای دو گوشی، کیس شارژر و سری هایی با اندازه های مختلف است.
اقلام موجود در جعبه: دو ایرباد،سری در سه اندازه ی کوچک، متوسط و بزرگ، کیس شارژر، کابل شارژ USB A – micro USB، راهنما .

بررسی تخصصی مشخصات فنی هندزفری Skullcandy Sesh True
بررسی تخصصی مشخصات فنی هندزفری Skullcandy Sesh True

هندزفری Skullcandy Sesh True

هدفون Skullcandy Sesh True دارای رتبه ی IP55 می باشد؛ یعنی رطوبت سطحی مثل باران را تاب می آورد. بنابراین می توان از این ایربادز در هنگام دویدن، در باشگاه، هنگام هرس کردن درختان و کارگاه هنری استفاده نمود.
باتری های کار گذاشته شده در گوشی های هندزفری Skullcandy Sesh True امکان پخش موزیک را برای سه ساعت فراهم می کنند و باتری کیس شارژر دو تا سه برابر این میزان باتری را شارژ می کند. بنابراین روی هم رفته می توان برای حدود 10 ساعت روی ایربادز Sesh حساب کرد. گیس شارژر دارای یک نمایشگر است که شارژ باقی مانده را نشان می دهد و با فشار دادن دکمه ی جلوی کیس فعال می شود. نور قرمز رنگ ایربادز نشان می دهد در حال شارژ شدن می باشند. هنگامی که به شارژ کامل برسند نور خاموش می شود.

بررسی تخصصی هدفون Skullcandy Sesh True
بررسی تخصصی هدفون Skullcandy Sesh True

این گوشی دکمه ای دارد که در زیر لوگوی Skullcandy قرار گرفته و وظایف خاصی را انجام می دهند. گوشی چپ و راست وظایف مختلفی دارند و نگه داشتن دکمه و چند بار ضربه زدن بر آن معانی مختلفی دارد. برای مثال فشار دادن دکمه به صورت لحظه ای موزیک را متوقف می کند و با ضربه ی دوم پخش موزیک از سر گرفته می شود. فشار دادن دکمه ی گوشی سمت راست برای دو ثانیه موزیک بعدی را پلی می کند. فشار دادن دکمه ی گوشی سمت چپ برای دو ثانیه آهنگ قبلی را پلی می کند. روش استفاده از دکمه ها در برگه ای نوشته شده است. کمی طول می کشد تا قلق استفاده از دکمه ها برای مصرف کننده جا بیفتد و عادی شود.
قبل از استفاده باید کیس شارژر و ایربادز به خوبی شارژ شوند. شارژ کامل زیر سه ساعت زمان می برد. ایربادز Sesh با خارج شدن از کیس شارژر وارد وضعیت همگام سازی می شود.

بررسی هدفون Skullcandy Sesh True
بررسی هدفون Skullcandy Sesh True

هدفون اسکال کندی

هدفون اسکال کندی Sesh حسی مشابه به ایربادز سیمی Skullcandy و هدفون این برند را به مصرف کننده القا می کند. باس صدا بسیار قدرتمند است و برای ارائه ی باس سایر ویژگی های صدا فدا نمی شوند.
ایربادز Sesh برای پخش موزیک عملکرد خوبی دارد و همه ی ژانرهای موزیک اعم از جاز، راک، پاپ و غیره را به خوبی مدیریت می کند.
تماس تلفنی بی عیب و نقص به نظر می رسد و صدای دو طرف شفاف و واضح مخابره می گردد. ایربادز Sesh در آن واحد به چند دستگاه وصل نمی شود و به دستگاهی متصل می شود که آخرین بار با آن همگام سازی شده باشد. شاید علت این باشد که عملکرد و عمر باتری بهینه سازی شود و از اتلاف انرژی جلوگیری به عمل آید.

هدفون Skullcandy Sesh True
هدفون Skullcandy Sesh True

نقاط قوت: سری های متنوع و مناسب انواع گوش، کیس شارژر، صدایی مشابه با صدای سایر محصولات Skullcandy
نقاط ضعف:دکمه ها می توانستند واکنش بهتری داشته باشند، همگام سازی می توانست بهتر باشد، حذف صداهای زائد خوب عمل می کند اما نسبت به قیمت دستگاه غیر واقعی به نظر می رسد.
عملکرد کلی ایربادز Sesh بسیار خوب است. قابلیت هایی که این ایربادز دارد باعث می شود ارزش خرید داشته باشد. قیمت این ایربادز حدوداً 60 دلار است.

بررسی تخصصی موتور هارلی دیویدسون 2020

بررسی تخصصی گوشی Y7 Prime 2019 ، قیمت و مشخصات کامل

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A30 : آیا این گوشی ارزش خریدن دارد؟

منبع the-gadgeteer

نظرات بسته شده است.