بررسی تخصصی هندزفری پلنترونیکس BackBeat FIT 3100 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بررسی تخصصی هندزفری پلنترونیکس BackBeat FIT 3100

اگر شما ورزشکاری هستید که از شنیدن صداهای محیط هنگام استفاده از ایربادز لذت می برید، هندزفری بی سیم پلنترونیکس BackBeat FIT 3100 برای شما ساخته شده است. اگر این نکته در مورد شما صدق نمی کند و یا خواهان ایربادزی هستید که بیشتر بر روی کیفیت صدا تمرکز داشته باشد، باید به سراغ هدفون دیگری بروید.

نقاط قوت: مقاوم به رطوبت و تعریق، جای گیری راحت در گوش، ایده آل از نظر ایمنی

نقاط ضعف: عدم برخورداری از قابلیت حذف صداهای زائد، فراهم نبودن امکان جایگزینی اکسسوری ها

پلنترونیکس ید طولایی در تولید هدفون های بی سیم برای محل کار دارد، بنابراین تولید ایربادز بی سیم اصلاً کار سختی برایش نیست.

متاسفانه با آن که سایر هدفون های پلنترونیکس تعادل خوبی بین کیفیت صدا، راحتی و جنس بدنه دارند، BackBeat Fit 3100 تنها برای ورزشکاران ساخته شده است.

برای ساختن ایربادزی که از گوش بیرون نپرد، پلنترونیکس مجبور شد کمی از کیفیت صدا بکاهد. به همبن دلیل ما به شما توصیه می کنیم قبل از خرید این ایربادز حتماً به این مسئله توجه داشته باشید.

طراحی هدفون بلوتوث پلنترونیکس BackBeat FIT 3100 :

در دفاع از پلنترونیکس باید گفت که از طراحی هدفون بلوتوث پلنترونیکس BackBeat FIT 3100 مشخص است که این ایربادز برای ورزشکاران ساخته شده است: BackBeat Fit 3100 دارای قلاب هایی است که بر روی گوش می افتند تا در سر جای خود باقی بمانند و همپنین این ایربادز سری های سیلیکونی دارد که می توانید آن ها را تعویض کنید. این سری ها تنها یک سایز دارد اما به خوبی در گوش فیکس می شود.

برخلاف سایر ایربادزها، هندزفری پلنترونیکس BackBeat FIT 3100 تکه ی یدکی ندارد و قلاب، سری و بال ایربادز به آن چسبیده است. امکان تغییر اندازه نیز برای ایربادز در نظر گرفته نشده است که نکته ی جالبی نیست. به این ترتیب شما فقط می توانید از هر آنچه درون جعبه وجود دارد، استفاده کنید.

با همه ی کاستی های گفته شده، باید اذعان کرد که سری های سیلیکونی و نرم به خوبی در گوش جای می گیرند و راه نفوذ آب و عرق را می بندند. از آنجا که سری های این ایربادز به رنگ نارنجی هستند، در صورتی که مفقود یا خراب شوند باید مجدداً آن ها را از خود پلنترونیکس تهیه کنید و این یک تصمیم هوشمندانه از سوی تولیدکننده به شمار می رود.

کیس شارژر کمی زمخت است اما طراحی زیبایی دارد. باز و بسته شدن کیس با زیپ، جداب است اما گذاشتن بادز و برداشتن آن کمی سخت می شود. یک دکمه ی کوچک با نشانگر LED میزان شارژ باقی مانده را نشان می دهد. با کیس شارژر می توان دو مرتبه بادز را شارژ کرد. کیسه ی کوچکی درون کیس وجود دارد که برای نگهداری پورت کوتاه و کوچک microUSB به کار می رود.

backbeat fit 3100 black

اتصالات هدفون پلنترونیکس بک بیت فیت 3100 :

با برخورداری از بلوتوث، هدفون پلنترونیکس بک بیت فیت 3100 به سرعت همگام سازی می شود. علاوه بر سیستم بلوتوثی ابتدایی، پلنترونیکس اپلیکیشن BackBeat را هم در اختیار کاربران قرار داده اما نباید انتظار زیادی از آن داشته باشید. در این اپلیکیشن اکولایزر و یا گزینه های شخصی سازی وجود ندارد. تنها چیزی که می توان با اپلیکیشن شخصی سازی کرد، کارکرد دکمه های رو بادز است. بر روی گوشی ها دکمه هایی وجود دارد که در حالت پیش فرض برای پخش و توقف موزیک و تنظیم صدا به کار می روند.

اگر تمایل داشته باشید، می توانید آن ها را برای فعال شدن Siri و Google Assistant، شروع تایمر و یا پخش موزیک در اسپاتیفای و اپل موزیک تعریف کنید. از نظر فنی شما به دو صورت می توانید فرمان بدهید: یک ضربه یا دو ضربه. برای این کار باید دکمه های صدا را جایگزین کنید و امکان برخورداری از هر دو قابلیت به صورت هم زمان وجود ندارد.

با دقت بیشتر در تنظیمات می توانید آیتم های دیگری بیابید. برای مثال اگر تلفن و اپراتور از صدای HD پشتیبانی کنند، می توانید این گزینه را در اپلیکیشن فعال کنید. اگر بخواهید جای دکمه های پخش موزیک و فرمان صوتی را عوض کنید، اپلیکیشن این امکان را به شما می دهد. همچنین می توانید با استفاده از اپلیکیشن وضعیت باتری و مدت زمانی که می توانید از بادز استفاده کنید را مشاهده نمایید.

plantronics backbeat 3100

عملکرد هندزفری پلنترونیکس بک بیت فیت 3100 :

پلنترونیکس،  هندزفری پلنترونیکس بک بیت فیت 3100 را طوری طراحی کرده که صدای محیط قابل شنیدن باشد. دوندگان و ورزشکارانی که می خواهند صدای محیط را در کنار صدای موزیک بشنوند، از این ایربادز استقبال می کنند. اما اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید تمام صداهای محیط را خاموش کنید، این ایربادز مناسب شما نیست.

برای بهتر قرار گرفتن گوشی در گوش هیچ راهی وجود ندارد. زاویه ی سری ها و سایز قلاب یعنی این که ما باید با آنچه در اختیار داریم، کنار بیاییم. مجدداً باید گفت این بادز برای کسانی که می خواهند صدای اطراف را بشنوند، مناسب است.

به همین دلیل، کیفیت صدا اسیب می بیند. آهنگ های هیپ هاپ و الکترونیکا خنثی به نظر می رسند. اما ژانرهای دیگری که زیاد باس ندارند، بهتر پخش می شوند. روی هم رفته صدای این بادز خیلی شگفت انگیز نیست. در اینجا کارکرد بیش از زیبایی و دقت اهمیت دارد.

در مورد راحتی بادز نمی توان ایرادی گرفت. بادز به خوبی در گوش جای می گیرد و حتی در حین انجام فعالیت های ورزشی، یک بار هم از گوش بیرون نمی پرد. قلاب بادز راحت و سبک است و در طولانی مدت آزاردهنده نمی شود.

plantronics backbeat 3100 case

حتی اگر صدای HD فعال نباشد، کیفیت تماس بالاست. صدای مخاطب بسیار واضح و شفاف به گوش می رسد. هر پند صداهای زائد را هر دو طرف مکالمه می شنوند اما طوری نیست که آزاردهنده باشد و یا در تماس اخلال ایجاد شود. پلنترونیکس ادعا می کند این بادز با هر بار شارژ 5 ساعت کار می کند

قیمت هندزفری پلنترونیکس BackBeat FIT 3100 :

با قیمت 150 دلاری، هندزفری بی سیم پلنترونیکس مدل BackBeat FIT 3100 کمی بلندپروازی کرده است. چیزی که در  هندزفری ورزشی پلنترونیکس BackBeat FIT 3100 به چشم می آید، امکان شنیدن صداهای محیط است.

جعبه گشایی هندزفری سامسونگ Galaxy Buds Plus

جعبه گشایی گوشی سامسونگ Galaxy M31

منبع techradar

نظرات بسته شده است.