بررسی مشخصات فنی هدفون بی سیم اسپیگن Legato Arc R72e | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بررسی مشخصات فنی هدفون بی سیم اسپیگن Legato Arc R72e

اسپیگن به عنوان برندی معتبر سال ها پیش خود را به دنیای فناوری معرفی نمود و هرگاه کسی بدنبال تهیه قاب محافظ مناسبی برای گوشی خود بود بی تردید اسپیگن از انتخاب های نخست آن به شمار می آمد. اگر طرفدار این برند هستید و کیفیت آن را قبول دارید و در عین حال می خواهید یک هدفون بلوتوثی با کیفیت فوق العاده را تهیه کنید، شک نداشته باشید که هدفون اسپیگن Legato Arc R727e دقیقا همان چیزی است که می خواهید.

سبک وزن، جمع و جور و مملو از ویژگی های کاربردی، هدفون Legato Arc صدایی با کیفیت دینامیک HD داشته و می توانید مناسب ترین صدا را از میان 3 حالت از پیش تعیین شده آن انتخاب نمایید. اسپیکرهای کوچک این هدفون مناسب برای افراد با اندازه گوش های مختلف بوده و پس از استفاده جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به کابل نانوفیبر به صورت خودکار جمع شده و در داخل دور گردنی قرار میگیرند.

از ویژگی های متعدد این هدفون می توان به وزن بسیار سبک، پشتیبانی از فناوری بلوتوث 4.1 برای ایجاد اتصال مطمئن و پایدار، درایور های صوتی 14 میلیمتری دینامیک، پشتیبانی از هوشهای مصنوعی Siri و Google، کابل های جمعشو نانوفیبر، باتری 10 ساعته اشاره نمود.

بررسی مشخصات فنی هدفون بیسیم اسپیگن Legato Arc R72e
بررسی مشخصات فنی هدفون بیسیم اسپیگن Legato Arc R72e

آنباکسینگ هندزفری اسپیگن Legato Arc R727e

جعبه هندزفری اسپیگن Legato Arc R727e مانند خودش بسیار جمع و جور و کوچک بوده و در داخل آن در کنار هدفون یک دفترچه راهنما قرار گرفته است. متاسفانه خبری از کیف قابل حمل نبوده اما برای محافظت از آن کافیست دور گردنتان باقی بماند.

بررسی مشخصات هدفون بیسیم اسپیگن Legato Arc R72e
بررسی مشخصات هدفون بیسیم اسپیگن Legato Arc R72e

طراحی و ساخت هدست اسپیگن Legato Arc R727e

هدست اسپیگن Legato Arc R727e دور گردنی انعطاف پذیر داشته که بدون ایجاد کوچکترین فشار، دقیقا روی استخوان ترقوه شما قرار میگیرد. اگر پیشتر هدفون های دورگردنی دیگر را استفاده کرده باشید، متوجه خواهید شد که نسبت به دیگر برندها از راحتی بالاتری برخوردار هستند. این هدفون به قدری سبک وزن بوده که گاهی حتی ممکن است فراکوش کنید دور گردنتان قرار گرفته است. سری های سیلیکونی این هدفون ها به گونه ای طراحی شده اند تا به خوبی خلاء را در داخل گوش ایجاد کنند. اگر به استفاده از هدفون های داخل گوشی عادت دارید، این هدفون به همراه همیشگی شما تبدیل خواهد شد. وزن کلی این هدفون تنها 3 گرم می باشد.

هندزفری بی سیم اسپیگن Legato Arc R72e
هندزفری بی سیم اسپیگن Legato Arc R72e

کابل فیبری جمع شدنی هدفون اسپیگن لگاتو Arc R727e

شاید در اولین برخورد کابل های نانوفیبری جمع شدنی که بسیار نازک هستند نظر شما را به خودشان جلب کنند. این کابل ها به قدری باریک هستند که شاید بتوانید آنها را از سوزن نخ رد کنید. این باریکی نباید موجب نگرانی شما شود زیرا در داخل کابل ها از روکش kavlar استفاده شده تا به سادگی قطع نشوند. شرکت اسپیگن اعلام کرده که این کابل های اسپیگن لگاتو Arc R727e به هیچ عنوان خراب نشده و دارای دوامی بالا می باشند.

جعبه هدفون بی سیم اسپیگن Legato Arc R72e
جعبه هدفون بی سیم اسپیگن Legato Arc R72e

نکته مثبت استفاده از کابل نانوفیبری وزن سبک آنها و نویز کمشان می باشد. به طور معمول کابل ها در داخل دورگردنی قرار گرفته و کافیست کمی آنها را به سمت جلو کشیده تا به راحتی در داخل گوشتان قرار بگیرند. برای برگشتن به داخل دورگردنی کمی آنها را به سمت جلو بکشید تا به سرعت به مکان اصلی خود بازگردند.

دکمه ها و استفاده

دکمه ها و پورت شارژ بر روی سمت چپ دورگردنی قرار گرفته و یک درپوش پلاستیکی که مانع از ورود غبار به داخل پورت شارژ می شود. بر روی لبه ی خارجی دورگردنی یک دکمه چندکاره قرار داده شده که وظیفه روشن کردن، پخش موسیقی و متوقف کردن آن را بر عهده دارد. دو دکمه دیگر بر روی لبه خارجی قرار گرفته اند که وظیفه تنظیم صدا و تغییر موسیقی در حال پخش را داشته دارند. اگر دکمه را بدون نگه داشتن فشار دهید تنظیم میزان بلندی صدا انجام گرفته و اگر دکمه را نگه دارید به موسیقی قبل یا بعد گوش خواهید داد. این روشی هوشمندانه برای استفاده کمتر از دکمه ها میباشد.

هدست بی سیم اسپیگن Legato Arc R72e
هدست بی سیم اسپیگن Legato Arc R72e

دکمه های لبه ی خارجی با فاصله نسبت به یکدیگر قرار داده شده اند تا در زمان استفاده موجب گیجی کاربر نشوند.

ویژگی ها و مشخصات

با توجه به باتری قدرتمندی که در این هدفون قرار گرفته، با توجه به میزان بلندی صدا می توانید به مدت 10 ساعت به طور روزانه از آنها بهره ببرید. این هدفون برای شارژ کامل که به طور fast charge صورت میگیرد نیاز به 2 ساعت زمان دارد اما اگر کارتان فوری است، 5 دقیقه اتصال به شارژ امکان استفاده برای 1 ساعت فراهم میگردد. زمانی که هدفون روشن شود بصورت خودکار میزان باتری باقی مانده اعلام می شود و همینطور اگر آپدیتی در دسترس باشد اعلام شده و در صورتی که دکمه کم کردن صدا نگه داشته شود آپدیت دریافت می شود.

صدا

در هدفون بیسیم لگاتو Arc از درایورهای دینامیک 14 میلیمتری همراه با کدِک Qualcomm apt-X استفاده شده که صدایی با کیفیت و رسا را تولید می کنند. برای داشتن تجربه ای بهتر در حین گوش دادن به موسیقی به طور پیش فرض از 3 حالت می توان استفاده نمود که از بیس کم تا زیاد شماره گذاری شده اند.

نظرات بسته شده است.