برنامه‌ SNKRS app نایکی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

برنامه‌ SNKRS app نایکی

برنامه‌ SNKRS app نایکی

برنامه‌ SNKRS app : با نزدیک شدن تاریخ آغاز Super Bowl 53 در آتلانتا، برندهای مختلف خود را برای این رویداد آماده می‌کنند. همانطور که می‌دانید شرکت نایک (Nike) نیز به عنوان یکی از غول‌های حوزه‌ی تولید لباس ورزشی باید خود را برای این رویداد آماده کند. به همین دلیل این شرکت یک فروشگاه سیار در آتلانتا باز کرده است تا به طور اخص برای کاربران برنامه‌ SNKRS app خدمات فراهم نماید. این مغازه‌ی موقت که تا آخر مارس باز خواهد بود، آخرین تلاش نایک برای یکپارچه‌سازی فروشگاه‌های دیجیتال و واقعی‌اش است.
در ماه دسامبر، شرکت نایک یک فروشگاه سردمدار بزرگ به نام خانه‌ی نوآوری (House of Innovation 000) افتتاح کرد. فروشگاهی به عرض 68 هزار متر مربع و شش مغازه‌ی مجزا که مشتریان را به استفاده از برنامه‌ی SNKRS app تشویق می‌کند. در SNKRS آتلانتا، شرکت نایک رویکرد متفاوتی پیش گرفته؛ اما هنوز هدف همان هدف پیشین است: راضی کردن مردم به خرید کفش و لباس.
در این فروشگاه سیار مشتریان می‌توانند لوازم مورد نیاز خود را با استفاده از ویژگی Shock Drop برنامه‌ی SNKRS تهیه کنند. در طی مدت باز بودن این فروشگاه نایک با استفاده از تکنولوژی Geofencing به هر کسی که در 25 مایلی این فروشگاه قرار دارد یک پیام می‌فرستد و سپس پیشنهاد خرید برخی مدل‌های محدود محصولات خود را می‌دهد.

شرکت نایک همچنین محصولات SNKRS خود، مانند تی شرت‌ها و پیراهن‌ها، را در این فروشگاه عرضه خواهد کرد. و به عنوان جایزه، نایک یک ماشین تلوان (Vending Machine) در محل فروشگاه نصب کرده که به طور رایگان به مشتریان این شرکت خدمات ارائه دهد. برای استفاده از این ماشین کافی است که رمز Nike + یا کد QR که می‌توانید در قسمت پروفایل SNKRS app خود پیدا کنید را بر توسط دستگاه اسکن کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.