Ultimate magazine theme for WordPress.

برنامه صحنه اهسته کن فیلم و چگونگی ضبط ویدیوها در گوشی S10

برنامه صحنه اهسته کن فیلم

برنامه صحنه اهسته کن فیلم و چگونگی ضبط ویدیوها در گوشی S10 : گوشی‌های Galaxy S10 گزینه‌ای بسیار عالی برای ضبط ویدیوهای بسیار آهسته می‌باشند. این گوشی می‌تواند با سرعت 960 فریم بر ثانیه و کیفیت HD ویدیو ثبت نماید. اگر می‌خواهید از چگونگی ضبط ویدیو در این حالت آگاه شوید راهنمای زیر را دنبال کنید.

– دوربین گوشی را باز کنید.

– در برنامه‌ی دوربین به سمت چپ رفته و گزینه‌ی Super Slow Mo را پیدا کنید.

– مطمئن شوید که حالت گزینه بر روی Multi-take یا Single-take قرار دارد.

– بر روی آیکون Setting کلیک کرده و سپس گزینه‌های Super slow mo >> Multi-take or Single-take را بزنید.

هنگامی که وارد حالت ضبط شدید بر روی جعبه‌ی Motion Detection کلیک نمایید. می‌توانید این جعبه را به گونه‌ای تنظیم کنید که وقتی شیئی وارد آن شد به طور خودکار آغاز به ضبط نماید. هنگامی که صحنه فیلمبرداری شد ویدیو به صورت اتوماتیک متوقف می‌شود.

هنگامی که وارد حالت Super Slow-Mo می‌شوید چهار حالت در بالای صفحه برایتان نمایش داده خواهد شد. بر روی آیکون تشخیص حرکت کلیک کنید تا فعال شود. هنگامی که این حالت فعال شود قادر خواهید بود که جعبه تشخیص حرکت را ویرایش کنید و آن را در جایی که حرکت آغاز خواهد شد قرار دهید.

برنامه صحنه اهسته کن فیلم

پس از آنکه ویدیوی خود را ضبط کردید می‌توانید با پس و پیش کردن فیلم و یا کم و زیاد کردن آن را ویرایش کنید. برای این کار بر روی منوی سه نقطه‌ای بالای صفحه کلیک کرده و گزینه‌ی Details را بزنید و یکی از سه ویدیوی آهسته را انتخاب نمایید.

برنامه صحنه اهسته کن فیلم

برای گرفتن نتایج بهتر فیلم را در شرایط نوری مناسب و طبیعی بگیرید چون نورهای مصنوعی ممکن است باعث سوسو زدن تصویر شوند. علاوه بر این برای جلوگیری کردن از این تأثیرات می‌توانید گزینه‌ی Remove Flickering را از همان منوی سه نقطه‌ای فعال کنید که تا جای ممکن تاثیر نورهای مصنوعی بر روی ویدیو را کاهش می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.