برنامه Discord سامسونگ امکان چت در حین بازی را میدهد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

برنامه Discord سامسونگ امکان چت در حین بازی را میدهد

برنامه Discord سامسونگ امکان چت در حین بازی را میدهد

سامسونگ در روز رونمایی از Galaxy Note 10 که در روز چهارشنبه ی هفته ی گذشته انجام شد به این مساله اشاره نمود که ویژگی برنامه Discord سامسونگ به حالت گیمینگ گوشی هایش اضافه خواهد شد تا به کاربران این اجازه را بدهد تا در حین بازی بتوانند با دیگران در حین بازی به چت کردن بپردازند. سامسونگ گفته به زودی این ویژگی را به Samsung Game Launcher اضافه خواهد شد.

بررسی تخصصی گوشی Galaxy Note10 Plus و Galaxy Note10

جنس بدنه گوشی Note10 و Note10 Plus آلومینیومی نیست

در سال های اخیر شرکت های تولید کننده ی گوشی های هوشمند در رقابتی متفاوت قرار گرفته اند ، رقابتی در طراحی و تولید گوشی های گیمینگ و برای اینکه سامسونگ بتواند برتری خودش را نسبت به رقبایی چون Black Shark 2 و ASUS ROG Phone II ثابت کند ، این ویژگی را به گوشی خودش اضافه نموده. بازار گوشی های گیمینگ از زمانی که بازی هایی چون Fortnite و PUBG ارائه شدند ، بسیار توسط شرکت های تولید کننده ی گوشی مورد توجه قرار گرفته و آنها نمی خواهند از سرمایه ی هنگفتی که در این بازار وجود دارد و از پتانسیل بالای آن صرف نظر کنند. به طور مثال می توان به بازی PUBG اشاره نمود که تنها در ماه مِی توانست 146 میلیون دلار درآمد داشته باشد.

همکاری سامسونگ با Discord موجب شده تا بتواند توجهات بیشتری را به گوشی های Galaxy معطوف کند. این ویژگی که گیمرها بتوانند در هنگام بازی با دیگران و دوستان خود به چت کردن بپردازند ، بی تردید می تواند موجب افزایش استقبال گیمرها از گوشی Galaxy Note 10 شود.

منبع theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.