برنامه Google Hangouts Meet چیست ؟ و چه کاربردی دارد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

برنامه Google Hangouts Meet چیست ؟ و چه کاربردی دارد

انتخاب نوشت:‌بدون هیچ مقدمه ای بهترین تعریف برای برنامه Google Hangouts Meet این است که یک راه عالی برای همکارانی است که در یک اتاق نیستند اما باید در تماس باشند و تبادل نظر کنند.

برنامه Google Hangouts Meet چیست

برنامه Google Hangouts Meet یک پلتفرم تماس ویدیویی با کنفرانس است که در درجه اول برای استفاده حرفه ای طراحی شده است و همکاران را از راه دور را برای تعامل در زمان واقعی پیوند می دهد.

در یک تماس اصلی گوگل میت، حداکثر 25 نفر می توانند به طور یک جا در فیلم با یکدیگر صحبت کرده و اطلاعات را به اشتراک بگذارند. اگر در ردیف های عضویت بالاتر گوگل میت مشترک شوید ، تعداد افرادی که می توانند به یک تماس بپیوندند به 50 یا 100 نفر نیز می رسد.

برای راه اندازی و شروع کنفرانس های ویدئویی گوگل میت به یک حساب G Suite پرداخت شده نیاز دارید ، اما هر فردی که دارای یک حساب کاربری گوگل استاندارد است می تواند در جلسه گوگل میت شرکت کند. پلت فرم مذکور در همه مرورگرهای وب کار نمی کند. به عنوان مثال در سافاری عملکردی ندارد و در گوگل کروم بهترین عملکرد را دارد.

گوگل میت طراحی شده است تا ده ها نفر را در جلسه مجازی به هم برساند و این افراد از هر کجا با دسترسی به اینترنت با یکدیگر صحبت و تبادل اطلاعات کنند. این یک راه عالی برای ارتباط همکارانی است که در همان ساختمان کار نمی کنند.

_G Suite Business برای هر کاربر 12 دلار آمریکا هزینه دارد. با این کار می توانید همزمان با 50 نفر ملاقات کنید

_G Suite Enterprise برای هر کاربر 25 دلار آمریکا هزینه دارد. با این کار می توانید همزمان با 100 نفر ملاقات کنید

هر لایه G Suite همچنین دارای فضای ذخیره اضافی گوگل درایو و گزینه های پیشرفته امنیت داده ها است. نسخه هایی نیز برای مدارس و مربیان ساخته شده است که گوگل به طور رایگان در برخی از موسسات ارائه می دهد.شما با استفاده از کدی که هنگام برنامه ریزی جلسه برگزار می شود ، به گوگل میت ملحق می شوید.

برای پیوستن به یک جلسه آنلاین کاری از شما خواسته می شود قبل از پیوستن ، یک کد ملاقات سفارشی را وارد کنید. سازنده جلسه می تواند یک لینک مستقیم ارسال کند ، که برای عضویت در جلسه ، فقط باید یک بار کلیک کنید. فقط به یاد داشته باشید که هنگام تنظیم آن باید به گوگل میت اجازه دهید به تلفن یا دوربین و میکروفون رایانه شما دسترسی پیدا کند.

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

منبع khabaronline

نظرات بسته شده است.