بهترین اسپیکر قابل حمل و بلوتوثی در سال 2019 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین اسپیکر قابل حمل و بلوتوثی در سال 2019

بهترین اسپیکر قابل حمل و بلوتوثی در سال 2019

اسپیکر قابل حمل و بلوتوثی یکی از وسایلی است که هر کسی باید داشته باشد. اسپیکرهای قابل حمل، همراهان خوبی در کنار دریا و پیک نیک و برنامه های فضای باز هستند. البته از این اسپیکرها برای ریلکس کردن در حمام و نشستن کنار باغچه ی منزل هم می توان استفاده کرد.

از اسپیکر هوشمند Galaxy Home سامسونگ چه خبر؟

اسپیکر قابل حمل Bose Home

خیلی از مردم توانایی خرید چند مدل اسپیکر برای موقعیت های مختلف را ندارند و اسپیکرهای بلوتوثی می توانند از تخت خواب تا لب دریا کنارشان باشند. برای انتخاب اسپیکر باید ببینید مصرف شما چگونه است؛ اگر برای ساحل و استخر به اسپیکر نیاز دارید، اسپیکرهای مقاوم به آب و گرد و غبار برای شما مناسب است. اگر اهل مهمانی هستید، اسپیکری تهیه کنید که چند نفر بتوانند به آن وصل شوند. نکات کلیدی در خرید اسپیکر، دوام باتری، کیفیت صدا و طراحی هستند. در ادامه 5 اسپیکر قابل حمل برتر در سال 2019 را به شما معرفی می کنیم.

شماره ی 5: Anker Soundcore Flare

بهترین اسپیکر قابل حمل
بهترین اسپیکر قابل حمل

این اسپیکر بهترین اسپیکر قیمت مناسب است. باتری آن 12 ساعت دوام می آورد و تا شعاع 20 متری از دستگاه متصل کار می کند. این اسپیکر دارای درایورهای 2 x 1.75″ Full Range و 2 x Passive Radiator می باشد. از بلوتوث نسخه ی 4.2 پشتیبانی می کند. میزان مقاومت آن به آب IPX7 می باشد. قیمت این اسپیکر 59 دلار می باشد.
نکات مثبت: کیفیت صدای فوق العاده، اپلیکیشن بسیار خوب
نکات منفی: دوام باتری متوسط، خش دار شدن صدا در صدای بسیار بالا

شماره ی 4: JBL Charge 4

بهترین اسپیکر قابل حمل
بهترین اسپیکر قابل حمل

این اسپیکر فوق العاده، گوشی شما را شارژ هم می کند. دوام باتری آن 20 ساعت است و تا شعاع 30 فوت قابل دسترسی است. این اسپیکر دارای دو درایور 1.7″ و دو درایور passive radiators است. JBL Charge 4 از بلوتوث نسخه ی 4.2 پشتیبانی می کند و با کابل USB شارژ می شود. قیمت این اسپیکر حدوداً 120 دلار است.
نکات مثبت: باس خوب، ضد آب بودن
نکات منفی: ووفرهای پوشیده نشده

شماره ی 3: Bose SoundLink Revolve

بهترین اسپیکر قابل حمل
بهترین اسپیکر قابل حمل

این اسپیکر بلوتوثی قدرتمند تا 12 ساعت کار می کند و تا شعاع 30 فوتی در دسترس است. درایور این اسپیکر N/A است و با USB شارژ می شود. قیمت این اسپیکر حدوداً 199 دلار است.
نکات مثبت: صدای 360 درجه، طراحی زیبا و مستحکم، صدای شفاف و دقیق
نکات منفی: برای استفاده در فضای بسته مناسب است، شعاع دسترسی 10 متری

شماره ی 2: UE Boom 3

بهترین اسپیکر قابل حمل
بهترین اسپیکر قابل حمل

این اسپیکر بلوتوثی برای مسافرت مناسب است. دوام باتری این مدل 15 ساعت است و تا شعاع 30 فوت کار می کند. دو درایور 1.75″ و دو درایور 1.75″ x 3″ passive radiators دارد. از NFC و شارژ USB نیز برخوردار است. قیمت حدودی این اسپیکر 120 دلار است.
نکات مثبت: مقاومت به آب و گرد و غبار IP67، صدای قدرتمند، طراحی مستحکم
نکات منفی: دوام باتری

شماره ی 1: Sonos Move

بهترین اسپیکر قابل حمل
بهترین اسپیکر قابل حمل

این اسپیکر، بهترین اسپیکر بلوتوثی دنیاست و هم برای فضای بسته و هم برای فضای باز مناسب است. این اسپیکر سه کیلوگرم وزن دارد و تا 10 ساعت کار می کند. دارای اتصال وای فای و بلوتوث نسخه ی 4.2 می باشد. درایورهای این اسپیکر عبارتند از down-firing tweeter و mid-woofer و دو آمپلی فایر Class-D digital . این اسپیکر از شارژ USB -C برخوردار است. قیمت این دستگاه 399 دلار می باشد.
نکات مثبت: صدای شگفت انگیز، چند منظوره بودن، اتصال بی نقص
نکات منفی: سنگین وزن بودن و قیمت بالا

منبع techradar

نظرات بسته شده است.