بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر : زمانی که در مورد بازی های استراتژیک صحبت کنید بی تردید یک سری عناصر پر اهمیت به ذهن شما خطور می کند. از این عناصر می توان به جنگ های خونین ، ابعاد بزرگ و میزان سختی های متفاوت اشاره نمود. در لیستی که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم نمود از بازی های FPS تا 4X همگی حضور دارند تا بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر را به شما معرفی کنند. در بازی های سری نیز ما سعی داشته ایم تا بهترین بازی را که محبوبیت بالایی دارد را به شما معرفی نماییم.

بازی Battlefleet Gothic : Armada 2

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر
بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

نبردهای فضایی که در بازی Battlefleet Gothic : Armada 2 طراحی شده اند بی نظیر هستند. در این بازی سه کمپین مختلف طراحی شده که در واقع از سری warhammer 40K گرفته شده اند که شامل امپراطوری نکرون ها ، ایمپریوم و تایرنی های سیاه تینت می باشند.اگر علاقه ای به کمپین ها نداشته و تنها می خواهید به نبردهای رودررو یا Skirmish بروید ، حکومت خود را ساخته و گسترش داده و با دشمنان و لویاتان ها به صورت آفلاین و آنلاین به نبرد بپردازید.

پرفروش ترین بازی های 2019 در ماه آپریل

بهترین گیمرهای جهان با درآمدهای چند صد هزار دلاری

دستور دادن به سرباز و ارتش ها در این بازی بسیار تاکتیکی بوده حتی زمانی که دارید به تایرنی های بی نظم دستور می دهید. باید با دقت بالا ارتش های خود را بچینید زیرا در صورت فشار زیاد از سوی دشمنان یاغی شده و شروع به حمله کردن به نیروهای شما خواهند کرد. در این بازی می توانید به حالت های مختلف با دشمنان به نبرد پرداخته و از سلاح های شناخته نشده برای از بین بردن آنها استفاده کنید.

بازی Battletech

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر
بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

اگر به بازی های شطرنج مانند با طراحی XCOM علاقه دارید ، بازی Battletech یک بازی استراتژیک نوبتی با کمپینی فوق العاده جذاب بوده که به راحتی می تواند شما را مجذوب خود کند. می توانید در این بازی گروهی از مزدوران را رهبری کرده ، تا از انواع کتاب های موجود محافظت کرده و با استفاده از آنها جنگجوهای مکانیکی خود را ارتقاء دهید. در حین جنگ می توانید با قسمت های مختلف اجزای تشکیل دهنده ی دیگر جنگنده های مکانیکی با در نظر گرفتن میزان سرعت ، زاویه ی ضربه و میزان آسیب به زره حمله کنید. اگر در حین جنگ ها اوضاع برای شما سخت شود نیاز دارید تا تصمیماتی سخت گرفته تا خود و سربازان خود را از مخمصه خلاص کنید. امکان دارد در ابتدا دشواری بازی شما را از آن زده کند اما اگر آن را بیاموزید قطعا یکی از بهترین بازی های استراتژیکی خواهد بود که تا به حال بازی کرده اید.

بازی Northgard

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر
بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

یک بازی RTS سبک وایکینگی که شباهتی هایی به بازی های نام آشنایی چون Settlers و Age Of Empires داشته اما در گسترش قلمروی خود در آن باید دقت بیشتری به خرج داده و توجه خاصی به وضعیت جوی داشته باشید. اما اگر با درایت بالا بتوانید دانش بدست آورید می توانید با استفاده از آن وسایل گرمایشی بیشتری تولید کرده تا نسبت به رقبای خود در فصل زمستان برتری استراتژیک داشته باشید. از انجام کمپین های مختلف این بازی لذت برده و پس از یاد گرفتن کامل بازی به نبرد های رودررو رفته و دانش استراتژیک خود را به چالش بکشید.

بازی Into The Breach

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر
بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

یک بازی زیبای تاکتیکال مک که توسط طراحان بازی FTL طراحی و ارائه شده . در این بازی مهارت های شما در یک نقشه ی هشت در هشت بلوک مانند برای مقابله با امواج مختلف دشمنان به چالش کشیده خواهد شد. شاید بخواهید با استفاده از مشت های مکانیکی و یا حملات بمب های هوایی دشمنان خود را از صفحه محو کنید اما در این بازی وظیفه اصلی شما این است که دشمنان را با حملات استراتژیک به گوش های نقشه رانده تا ساختمان های ارزشمند خود را از آسیب ها مصون بدارید.

ساختمان های شهروندی به شما قدرت میدهند که می تواند به شما در طی کمپین کمک کرده تا بتوانید بر دشمنان غلبه کنید. هر زمانی که یک ساختمان شهروندی آسیب ببیند شما یک قدم به باختن جنگ نزدیک می شوید زمانی که نیروی شما تمام شود تیم در زمان سفر کرده و به گذشته بازگشته تا بتوانید با تصمیمات بهتر آن را به پیروزی رسیده و جهان را از نابودی حفظ کنید. در این بازی دینامیک در طی زمان به فناوری های مکانیکی تازه دست پیدا کرده و با ارتقاء دادن آنها می توانید دشمنان خود را در مشت خود گرفته و بر آنها سلطه پیدا کنید.

بازی Total War : Warhammer 2

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر
بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

نخستین نسخه ی بازی Total War :Warhammer نشان داد که تمامی ویژگی های برتر جنگ های عظیم و ساخت دنیایی بی نقص را مشابه با Creative Assembly داشته و یک ترکیب فوق العاده از ویژگی های مختلف بازی های استراتژیک می باشد. در نسخه ی دوم این بازی ، مسائل بسیاری ارتقاء یافته که از آنها می توان به زمینه ی بازی ، ترفندها و ویژگی تازه ی قهرمانان و ارتش های مزدور که ارتش ها را با خود یکی کرده و به صورت موذیانه با دیگران به جنگ می پردازند. در ای بازی از چهار تیم Skaven ، High Elves ، Dark Elves و Lizardmen می توان استفاده نمود که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند. سبک این بازی شما را در داستان های مهیج دنیای Warhammer غرق خواهد نمود. اگر می خواهید با داستان های Warhammer آشنا شوید این بازی بهترین انتخاب بوده که همراه با بازی اصلی می تواند تکمیل شده و تیم های فناپذیر نیز به بازی اضافه خواهند شد.

منبع pcgamer

نظرات بسته شده است.