بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون در سال 2019 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون در سال 2019

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون : بازی با موبایل یکی از سرگرمی های در دسترس است.البته کنترل لمسی آنقدرها هم پیشرفته نیست اما توسعه دهندگان تلاش می کنند تا بازی های خوبی بسازند. تلفن های هوشمند امروزی بسیار توانمند هستند. اگر از آن ها برای بازی استفاده نکنیم، هدر می روند. برخی از بازی ها از دسته های بلوتوثی پشتیبانی می کنند. در زیر 5 بازی اکشن محبوب تلفن همراه را مشاهده می کنید.

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون : شماره 1: Call of Duty

Call of Duty
Call of Duty

در طی چند سال، نسخه های کپی زیادی از این بازی ساخته شد تا این بازی محبوب به موبایل بیاید. حالا دیگر نسخه ی اصلی توسط Tencent توسعه داده شده و توسط Activision منتشر شده است. نسخه ی موبایلی Call of Duty از نظر طراحی به پای ورژن اصلی نمی رسد اما می تواند راضی کننده باشد.
در این بازی میتوانید وارد قلمروی کلاسیک بازی شوید و بگردید و نابود کنید. در حالت Battle Royale می توانید مبارزات Frontline و Team Deathmatch را بازی کنید. این بازی هنوز از دسته پشتیبانی نمی کند اما کنترل لمسی نرم و روان است و تمام صفحه تحت کنترل است.

بهترین بازی های اکشن اندروید و IOS : شماره 2: Shadowgun Legends

Shadowgun Legends
Shadowgun Legends

Shadowgun برای موبایل طراحی شده است. آخرین ورژن تیرانداز Destiny را به تلفن همراه می آورد. عملیات های زیادی وجود دارد که باید آن ها را به پایان رساند و کارهای زیادی باید در طول بازی انجام داد. باید اموال غارت شده را پیدا کرد. در حالت PvP می توانید اسلحه ی خود را به نمایش بگذارید و سر حریف را نشانه بگیرید. این بازی از دسته پشتیبانی می کند اما با لمس صفحه هم به خوبی می توان بازی کرد.

بهترین بازی های اکشن اندروید و IOS : شماره 3: World War Heroes

World War Heroes
World War Heroes

این بازی یاد بازی Battlefield 1 را زنده می کند؛ موسیقی متن و تنظیمات این دو بازی بسیار شبیه است. بازی کننده ها در مورد حالت PVP نظرات جالبی ندارند و معتقدند زمان مبارزه کوتاه است و قسمت مردن دشمنان طولانی و کش دار است. می توانید اسلحه های مختلفی انتخاب کنید.
این بازی قسمت هایی دارد که پرداختی است. آیتم های مصرفی مثل نارنجک و جعبه کمک های اولیه محدود هستند و اگر تمام شوند باید برای خرید آن ها پول پرداخت کنید و یا بدون آن ها بازی کنید.

بهترین بازی های اکشن اندروید و IOS : شماره 4: Modern Ops

Modern Ops
Modern Ops

این بازی اکشن و جنگی است و نقش اول را یک تیرانداز حرفه ای بازی می کند. این بازی هم مواد منفجره ی محدودی دارد که شما باید آن ها را بخرید.

بهترین بازی های اکشن اندروید و IOS : شماره 5: Modern Combat

Modern Combat
Modern Combat

Modern Combat بازی خوب و با ثباتی برای موبایل است. آخرین ورژن این بازی طراحی مدرنی دارد و طبقه بندی متفاوتی از کاراکترها با مهارت های مختلف دارد؛ مثلا برخی از کاراکترها در دفاع قوی هستند و برخی در طبقه ی پر سرعت ها قرار می گیرند.
این بازطی از دسته پشتیبانی می کند، اگر دوست ندارید Call of Duty را با لمس صفحه نمایش بازی کنید می توانید به جای آن Modern Combat را بازی کنید و لذت ببرید.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع phonearena

نظرات بسته شده است.