5 تا از بهترین بازی های جنگی PS4 در سال 2019 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

5 تا از بهترین بازی های جنگی PS4 در سال 2019

بهترین بازی های جنگی PS4

ما در این قیمت قصد داریم 5 تا از بهترین بازی های جنگی PS4 در سال 2019 را بهشما معرفی کنیم . وقتی صحبت از بازی های رایانه ای و کنسولی می شود، بازی های جنگی یکی از جذاب ترین ها هستند. برای مثال شما می توانید شلیک کننده ی اول شخص باشید و از جنگ جهانی اول تا دنیای آینده را تجربه کنید. با هر شغل و حرفه ای که دارید در دنیای بازی یک تک تیرانداز می شوید. بازی هایی که استراتژی عمل و عکس العمل دارند نیز بسیار جذابند. جنگ سرد با مامورین KGB و نبردهای سهمگین با گروهک ها و گاهی آدم فضایی ها چیزی نیست که توجه علاقه مندان به بازی را جلب نکند. رویکرد متفاوتی هم در این بازی ها وجود دارد و آن بازی کردن در نقش بازماندگان جنگ است. به هر نوع بازی جنگی علاقه مند باشید، محدودیتی برای شما وجود ندارد؛ بازی های جنگی زیادی برای PS4 در دسترس هستند.
بهترین بازی جنگی در دنیای آینده: Call of Duty

بهترین بازی های جنگی PS4
بهترین بازی های جنگی PS4

به نظر می رسد، Call of Duty همیشه در فهرست بازی های محبوب جنگی قرار داشته باشد. از سال 2003 که برای اولین بار عرضه شد تا اکنون با ورژن های جدید سالانه عده ی زیادی از بازی کننده ها را مجذوب خود ساخته است. بهترین ورژن این بازی Advanced Warfare است که بازی کننده در نقش یک تک تیرانداز سرعتی خیلی قوی تر از ورژن جنگ جهانی دوم ظاهر می شود. این بازی در سال 2054 اتفاق می افتد و ابزار و ادوات جنگی فوق پیشرفته ای در بازی رویت می شود. این ابزار مقدمات سرعت بالا و پرش بلند بازیکن را فراهم می کند. لیزر، بمب صوتی و قلاب های نوین بُعد جدیدی به بازی های جنگی اضافه کرده اند. بازی دو نفره و چند نفره به خوبی طراحی شده اند و تنوع و نوآوری زیادی در بازی به چشم می خورد. گرافیک قوی و صدای تاثیرگذار در کنار خط داستانی جذاب جان تازه ای به بازی های جنگی بخشیده اند. اگر فقط می خواهید یک بازی جنگی برای PS4 خود تهیه کنید، آن قطعاً Call of Duty خواهد بود.
بهترین بازی اکشن چند نفره: Battlefield 4

بهترین بازی های جنگی PS4
بهترین بازی های جنگی PS4

با آن که ویرایش پنجم Battlefield در سال 2018 منتشر شد، ورژن قبلی بسیار جذاب تر و مهیج تر است. Battlefield 4 بیشتر از بازی انفرادی برای بازی گروهی و چند نفره مناسب است. با قابلیت بازی کردن 64 نفر به صورت هم زمان، میدان جنگ را به واقعیت نزدیک می کند. میدان بزرگ جنگ با حضور جیپ ها ، جت های جنگی، تانک و غیره و همچنین اسلحه های متنوع بسیار جذاب و گیراست. تمام بازی در نبرد تن به تن خلاصه نمی شود، سقوط آسمان خراش و نابودی هر چه بر سر راهش قرار دارد، می تواند حال و هوای بازی را تغییر دهد. نقش های مختلف بازی کننده ها مثل مهاجم، سرگروه، حامی و انتحاری وجود دارند که دارای مهارت ها، تجهیزات و اسلحه های متفاوت هستند. تعویض هر چیزی می تواند بازی را متفاوت سازد. اگر در بازی جنگی مبتدی هستید و یا ورژن های دیگر را بازی کرده اید، Battlefield 4 یکی از بهترین بازی های جنگی چند نفره است.
بهترین بازی جنگی انفرادی: Titanfall 2

بهترین بازی های جنگی PS4
بهترین بازی های جنگی PS4

بیشتر بازی های جنگی مبتنی بر بازی گروهی هستند و گزینه ی انفرادی آن ها آنچنان که باید، جذاب نیست. در مورد Titanfall 2 قضیه فرق می کند. یک تک تیرانداز سرعتی که مبارزات بسیار مهیجی برایش ترتیب داده شده است. عدم محدودیت در حرکت یکی از نکات بسیار مثبت این بازی است. می توانید از روی در و دیوار بپرید، با قلاب آویزان شوید، به صورت ناشناس وارد سنگر دشمن شوید و خیلی کارهای دیگر که می توانید برای شکست دشمن انجام دهید و احساس آزادی عمل داشته باشید.
شما می توانید یک شریک جرم مکانیکی به نام BT-7274 داشته باشید. شما Titan خود را در مواقع لزوم کنترل می کنید. هنگامی که نیروهای دشمن شما را محاصره کرده باشند می توانید از آن استفاده کنید. در طول داستان بازی بین شما و titan نزدیکی عاطفی پیش می آید و انجام مبارزات در کنار هم شما را بهم نزدیک تر می کند. تنها مشکل بازی یک نفره اینست که زود به پایان می رسد و بازی کننده را تشنه باقی می گذارد.
بهترین بازی جنگی آرام: Sniper Elite 4

بهترین بازی های جنگی PS4
بهترین بازی های جنگی PS4

هیچ آدم آهنی یا ابزار جنگی مدرنی در Sniper Elite 4 وجود ندارد. این بازی، بازی دویدن و شلیک کردن است که با سرعتی آرام انجام می پذیرد. فضای این بازی در ایتالیا و سال 1943 شکل گرفته و شما نقش یک تک تیرانداز را بازی می کنید که به کمک گارد امنیتی می رود. دشمن قصد دارد بمب رادیویی منفجر کند و وظیفه ی شما اینست که جلوی دشمن را بگیرید. معمولاً باید از راه دور به سرشان شلیک کنید. فضای زیبا و طراحی این بازی تاثیرگذار است. شما برای رسیدن به هدف در مضیقه نیستید، می توانید با اسلحه های بزرگ خود بپرید، در اطراف دشمن مخفی شوید و برای تیراندازی کمین کنید. از آنجایی که فاصله زیاد است و باد می وزد، تیراندازی کار ساده ای نیست. در اواخر مبارزه دیگر نیاز به فکرکردن ندارید به سرعت دشمن را نابود می کنید. بازی چند نفره هم جذابیت خاص خودش را دارد و به کلی متفاوت است.
بهترین بازی تراژدی: This War Of Mine: The Little Ones

بهترین بازی های جنگی PS4
بهترین بازی های جنگی PS4

همانطور که از نام بازی پیداست، کسی سرباز نیست. داستان این بازی بر تلاش مردم بیچاره و جنگ زده برای زنده ماندن معطوف شده است. این بازی از داستان کودک چهارساله ی بوسنیایی الهام گرفته شده است. بازی به این صورت است که گروه های از بزرگسالان و کودکان را با تصمیم گیری های درست از آن شرایط بد نجات دهید. رساندن خوراک، مداوای بیماران و … از وظایف شماست. پیدا کردن خوراکی از میان زباله کار دردناکی است که باید انجام دهید و در عین حال روحیه ی خود و سایرین را حفظ کنید. موارد اخلاقی نیز در بازی مطرح است، برای مثال حاضرید دزدی کنید تا جان کسی را نجات بدهید؟ درست است که بزرگسالان گرسنه بمانند و کودکان سیر شوند؟ این بازی غم انگیز است و شما را به فکر وا می دارد.

پرفروش ترین بازی های 2019 در ماه آپریل

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

منبع lifewire

نظرات بسته شده است.