بهترین تبلت دنیا از نظر عمر باتری تبلت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین تبلت دنیا از نظر عمر باتری تبلت

بهترین تبلت دنیا از نظر عمر باتری تبلت

بهترین تبلت دنیا : اگر علاقه به خواندن eBook داشته و یا در رختخواب به مطالعه می پردازید ، همراهی بهتر از یک تبلت نخواهید یافت. برای انجام این کار مهم ترین مساله داشتن میزان باتری کافی است. در ادامه بهترین تبلت دنیا با عمر باتری طولانی را معرفی خواهیم نمود.

اپل آیپد پرو 10.5 اینچی

بهترین-تبلت-دنیا-1
بهترین-تبلت-دنیا

اگر بخواهید از دنیای گجت محصولی را برگزینید بی تردید محصولات بسیاری را از شرکت اپل پیدا خواهید نمود. آیپد پرو 10.5 اینچی با یک مرتبه شارژ امکان استفاده از تمامی ویژگی ها را به مدت 10 ساعت فراهم میسازد. در حین استفاده از اینترنت ، و یا تماشای فیلم و یا گوش دادن به موسیقی که فرآیندهای پرمصرف بوده نیز می توان به مدت 4 ساعت از آن استفاده نمود.

اپل آیپد 9.7 اینچی

بهترین-تبلت-دنیا-2
بهترین تبلت دنیا

توسط این تبلت چهار هسته ای 9.7 اینچی می توانید کارهای مختلف را با سرعت برق آسایی به انجام رسانده ، به تماشای ویدیو پرداخته و یا ویدیوهای 4K را ویرایش نمایید. بازی های با گرافیک بالا را نصب و راه اندازی نموده و یا از برنامه های واقعیت افزوده استفاده کنید. باتری این تبلت در تمام طول روز امکان جستجو ، نوشتن ، طراحی و یا خرید آنلاین را فراهم میسازد.

سامسونگ Galaxy Tab A 10.1

بهترین-تبلت-دنیا-3
بهترین تبلت دنیا

تبلت Galaxy Tab A 10.1 اینچی با نمایشگری فوق العاده بهترین تصویر را در میان تبلت ها به نمایش می گذارد. باتری 7.300 میلی آمپری تمامی نگرانی ها در مورد کمبود باتری از میان خواهد برد. برای تمام طول روز می توانید از تماشای فیلم ، جستجو در اینترنت ، دیدن آلبوم عکس ها و یا مطالعه ی کتاب های الکترونیکی لذت ببرید.

نظرات بسته شده است.