بهترین جایگزین های ایرپادز پرو | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین جایگزین های ایرپادز پرو

ایرپادز اپل محصول بسیار خوبی است. این ایرپادز هم قابلیت های ایرپادزهای قبلی را دارد و هم به قابلیت های جدید مثل حذف صداهای زائد و مقاومت به آب مجهز شده است. بنابراین ایرپادز پرو انتخاب بسیار معقولی است؛ خصوصاً برای دارندگان آیفون. اما به هر حال قیمت 249 دلار بالاست و برخی از قابلیت ها تنها برای iOS مناسب است. خوشبختانه امروزه گزینه های زیادی برای ایربادز بی سیم وجود دارد؛ در این مطلب بهترین جایگزین های ایرپادز پرو معرفی می شوند.

اکوبادز آمازون

اکوبادز آمازون
اکوبادز آمازون

اگر ایرپادز پرو را دوست دارید اما قیمتش برای شما بالاست، اکوبادز 130 دلاری آمازون شبیه ترین بادز به آن است. اکوبادز 5 ساعت عمر باتری دارد و با استفاده از گیس شارژر 20 ساعت کار می کند. این بادز از سیستم کاهش نویز فعال Bose برخوردار است که به اندازه ی حذف صداهای زائد ایرپادز خوب نیست اما به خوبی نویزهای پس زمینه را حذف می کند.
اکوبادز دارای رتبه ی IPX4 است و مثل ایرپادز پرو با سه دستیار صوتی Siri، Google Assistant و Alexa سازگاری دارد. این بادز از نظر کیفیت صدا با ایرپادز پرو در یک سطح قرار نمی گیرد و کیس شارژر سنگین تر و بزرگتر است. اما با توجه قیمت ارزش خرید بسیار بالایی دارد.

Sony WF-1000XM3

Sony WF-1000XM3
Sony WF-1000XM3

اگر می خواهید ایربادزی خریداری کنید که شبیه به ایرپادز پرو باشد، WF-1000XM3 سونی انتخاب مناسبی است. این بادز جزو اولین بادزهایی بود که به قابلیت حذف صداهای زائد مجهز شده بود. از نظر عمر باتری این بادز سونی بهتر از ایرپادز پرو می باشد؛ در حالی که قابلیت حذف صداهای زائد روشن باشد، این بادز 6 ساعت کار می کند و اگر این قابلیت خاموش باشد، 8 ساعت دوام می آورد. با استفاده از کیس شارژر 24 ساعت می توان از این ایربادز با حذف صداهای زائد استفاده کرد.
WF-1000XM3 صدای فوق العاده ای دارد و در میان با کفیت ترین ایربادزها قرار می گیرد. برخلاف ایرپادز پرو این بادز قابلیت آن را دارد که بتوان صدا را از روی گوشی ها کم و زیاد کرد. با استفاده از اپلیکیشن Headphones Connect می توانید شخصی سازی کنید. WF-1000XM3 و کیس شارژر آن حجیم تر از ایرپادز پرو است. این بادز ضد آب نیست اما تاکنون گزارشی مبنی بر خراب بادز بر اثر تعریق گزارش نشده است.

Master and Dynamic MW07 Plus

Master and Dynamic MW07 Plus
Master and Dynamic MW07 Plus

با آن که طراحی فانتزی و خاص Master and Dynamic MW07 Plus باب سلیقه ی همه نیست، کیفیت صدا و عمر زیاد باتری سبب می شود این بادز یکی از بهترین جایگزین های ایرپادز پرو محسوب شود. MW07 Plus همه ی ویژگی های دوست داشتنی مدل اصلی MW07 را دارد و آن ها را بهبود بخشیده است. قابلیت حذف صداهای زائد در این بادز بهتر از اکوبادز است. 10 ساعت عمر باتری بسیار چشمگیر است و می توان با استفاده از کیس شارژ عمر باتری را به 40 ساعت افزایش داد.
صدای این بادز، بسیار واضح، متعادل و شفاف است و در واقع تمام فاکتورهای مد نظر علاقه مندان به موسیقی را به صورت یک جا دارد. متاسفانه بادز MW07 Plus از اپلیکیشن برخوردار نیست و نمی توان تنظیمات اکولایزر را تغییر داد اما کیفیت صدا آنقدر خوب است که چیز زیادی از دست نمی رود.
رتبه ی IPX5 به آن معنی است که غرق شدن بادز در آب و یا در معرض مقدار زیادی آب بدن باعث خرابی این ایربادز نمی شود. میزان مقاومت به آب این بادز از ایرپادز پرو بیشتر است و باعث می شود علیرغم ظاهر مجلسی برای باشگاه مناسب باشد.

JLab Epic Air Sport

JLab Epic Air Sport
JLab Epic Air Sport

حالا که ایرپادز پرو نسبت به آب مقاوم شده، افراد بیشتری از آن برای ورزش استفاده می کنند. اما آیا استفاده از ایرپادز 249 دلاری در باشگاه ضروری است؟ JLab Epic Air Sport برای کسانی که به دنبال یک بادز مقاوم هستند که به خوبی در گوش جای بگیرد، انتخاب بسیار خوبی است. این بادز با هر بار شارژ 10 ساعت کار می کند. کیس شارژر می تواند تا 70 ساعت بادز را شارژ کند و این یعنی شما می توانید هفته ها از این بادز استفاده کنید. اما زیاد بودن نیروی کیس شارژر برمی گردد و این یعنی نمی توانید کیس شارژر را به راحتی درون جیب خودتان بگذارید. با 10 ساعت شارژ نیازی نیست که همیشه کیس شارژر را با خود حمل کنید.
IP66 به این معناست که مقاومت این بادز از Powerbeats Pro بیشتر است. صدای این بادز از صدای Jabra Elite 65t بهتر است. Epic Air Sport یکی از معدود بادزهایی است که می توان اکولایزرش را به دلخواه تنظیم نمود.

Jabra Elite 75t

Jabra Elite 75t
Jabra Elite 75t

بادز 180 دلاری Elite 75t مثل ایرپادز پرو سبک و ظریف است. این بادز بسیار راحت است و چیزی که مصرف کننده را غافلگیر می کند باس فوق العاده ی آن است. باور این که بادزی به این کوچکی می تواند چنین باس قدرتمندی داشته باشد، بسیار مشکل است. این بادز برای علاقه مندان به موسیقی مناسب است.
علاوه بر باس قدرتمند این بادز با هر بار شارژ 7.5 ساعت کار می کند. کیس شارژ کوچک آن می تواند این بادز را برای 28 ساعت شارژ کند. با درآوردن گوشی ها از گوش، موزیک قطع می شود. اما می توان تنها از گوشی سمت راست استفاده کرد.
دکمه های Elite واکنش خوبی دارند و به راحتی دکمه های ایرپادز پرو هستند. می توانید هر چیزی را با این دکمه ها کنترل کنید. با دو دکمه می توانید چهار حرکت متفاوت انجام دهید. این بادز از حذف صداهای زائد برخوردار نیست. اما صدا را به خوبی ایزوله می کند. این بادز از رتبه ی IP56 برای مقاومت به آب و گرد و غبار برخوردار است.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع va.news-republic

نظرات بسته شده است.